Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érzem majd mozogni?

Mikor érzem majd mozogni?

Figyelt kérdés

Már kíváncsian várom, de azt sem tudom milyen az vagy mikor lehet.

Még hasam sincs csak épphogy nagyobb , csak nekem es paromnak tunik fel ,mert lapos hasam van es max hizasnak latszana de annak se igazan!

Mar lassan ketelkednek benne páran,h terhes vagyok ( na de nem ez a kerdes)

14 hetes vagyok,mostmár lehetséges , hogy nemsokára érezni fogom? Nagyob varom :)

Mellsőfali lepény


2017. szept. 14. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Változó. Első terhességnél általában későn lehet érezni. Én 22. héten éreztem először, amikor egyértelműen tudtam, hogy az a baba.

Kifejezetten vékony testalkatú vagyok.

2017. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
En is vekony vagyok es a doki szerint azert nem latszik mert feszes mindenem meg izmos is ( sportolok 7 éve) szerinte leszek vagy 20 hetes mire latszani fog.:/
2017. szept. 14. 09:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mellső fali lepényem volt, de kicsit bal oldalt. Én a 16 hét körül kezdtem érezni, de napok kellettek mire biztossá vált, hogy azt érzem.


Először arra lettem figyelmes, hogy amikor nem mozdultam (pl esténként ahogy lefeküdtem aludni), buborék futott át elől a pocakom egyik oldalától a másikig. Kis területen. Először azt gondoltam, hogy a beleim, de ahogy minden nap próbáltam koncentrálni, egyre biztosabbá vált. Így tudnám leírni az érzést. Én sosem éreztem pillangókat :D


Próbáld ki, gyakorold, hogy este fürdés után csendben lefekszel az ágyra - hátadra - és a kezeidet a méhedre rakod. És vársz. Én csukott szemmel tettem. Lehet semmit se fogsz érezni, de lehet egyik nap érzel majd egy hirtelen "buborékot".

2017. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Én kerekeken 22 hetes voltam, amikor határozottan biztos voltam benne, hogy érzem.
2017. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen lanyok😊


Uelőtti koszi, kiprobalom neha de most meg lehet h korai ☺

2017. szept. 14. 09:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is mellső fali lepényem van. Én pont aznap kezdtem el érezni, mikor a 18 hetet betöltötte. De nem úgy ahogy sokan írják hogy pillangók meg buborékok, hanem egyből kis böködéseket. Szerintem nálunk ezeket a finomabb mozgásokat amit más pillangókkal és buborékokkal ír le, azt felfogja a lepény és már a nagyobb mozdulatait kezdjük el érezni. Aznap elég aktív volt, aztán másnap nem is éreztem. Még azon a héten már kézzel is érezhető volt 1-1 nagyobb rúgása. De azóta szinte napról napra lehet érezni mennyit erősödik és már határozottan rugdal! :) Most 20 hetes és 3 napos

2017. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

14 hetesen ereztem eloszor, buborekolast, olyan volt mintha egy pohar szensavas uditot ontottek volna a hasamba. Bizsergo buborekolas.

Majd 22 hetes korban ereztem igazi rugdosast.

2017. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Első babanal 18 hetesen ereztem először. Másodiknal már 12 hetesen ereztem valami kapirgaszast, de rendes mocorgast csak 16 hetesen.
2017. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont 17 hetes voltam, mikor mellső falinál éreztem kis pöckölést.

Minden nap csak 1 hét múlva kezdtem érezni.

2017. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 hetes pár napos voltam mikor megéreztem.(első baba) 20 hetesen kezdett látszani a pocim. Én is alig vártam ,hogy lászódjon és hogy érezzem. De már alig várom ,hogy kint legyen..... mert már nagyon elegem van! Úgyhogy örülj amíg tudsz akadály nélkül mozogni aludni stb :D Boldog Babavárást!

37+4 hkm :)

2017. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!