Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Onnantól, hogy én már érzem a...

Onnantól, hogy én már érzem a babát mozogni, mennyi idő múlva jön el az, hogy az apukája is érezheti, ha oda teszi a kezét?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
attól függ, milyen az alakod, és hl helyezkedik el a baba. nekem, ha jól emlékszem, olyan 23-24 hetesen már érezte a párom is. ja, és nem vagyok valami vékony :P
2017. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok (nem csont sovány, de karcsú és nem nagyon van felesleg a pocimon). A lepény elvileg melső fali, de ezt még senki nem írta le semmilyen leletre, csak egy elharapott félmondatban említették 3D-s baba mozin. 19 hetes vagyok, tehát még fiatalka, de már 14. héttől biztosra érzem a babát, ezen a héten pedig már olyan intenzíven, hogy elaludni se hagy, illetve már fel tud ébreszteni a rosszalkodásával :)
2017. febr. 26. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
17 hetesen kezdtem érezni, 1 hét múlva már látszott a hasamon ahogy rúg és az apja is érezte a kezével.
2017. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, ez nagyon biztató, hogy neked ilyen gyorsan történt! :) Első babával volt így? Mert második elég hamar szokott látszódni, azt tudom, de nekem első baba. 3 hetet távol van most munka miatt a férjem, jövő pénteken jön majd haza és annyira nagyon szeretném, ha meglephetnénk egy rúgással :D
2017. febr. 26. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, első terhességem. Alig látszik a hasam, de a kislányunk nagyon rugdos.
2017. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha hanyatt fekszel, úgy a legkönnyebb kézzel érezni. Szerintem bármikor próbálkozhattok, de a babák valahogy meg tudják különböztetni, melyik az anya keze, és hajlamosak nem mozogni, ha más tapogatja őket. :) De próbálkozni kell, előbb-utóbb sikerül. :)
2017. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os ezt olvastam is a napokban, hogy olyankor visszahúzódóbbak, mikor nem anya simizi a pocit :) Nem bánom, ha nem ad elő egy táncestet, csak egyszer rúgjon bele apu tenyerébe köszöntésként :)))
2017. febr. 26. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:

én a 16-17 héten éreztem. most 20hetes vagyok, és olyan 2 hete érzem is. ma néztem a hasam és egyértelműen látszik is ahogy mozog.

nekem harántban feküdt 19 hetesen. és hátsó fali a méhlepény elhelyezkedése.

2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En alapjaratom lapos hasu vagyok, mindketszer mar 22-24hetesen erezte kb.
2017. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
En vekony vagyok. Az elso babanal en 18 hetesen es par naposan ereztem eloszor magzatmozgast es kb 20 hetes voltam, amikor eloszor ereztem "kivulrol" is a kezemmel, illetve akkortol tudtam megmutatni a ferjemnek is.
2017. febr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!