Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátsó fali méhlepény? Hasonló...

Hátsó fali méhlepény? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ultrahangon nagyon lent volt a baba,teljesen a szeméremdombnál. Lehet a hátsó fali méhlepény miatt? Szivhangot is mindig ugyanott találok. Miért nem megy feljebb?Akinek hátsó fali volt ,ugyanúgy lent volt a baba?

Volt valaki ugyanigy? Aggódom,hogy késöbb ebböl gond lehet


2017. szept. 15. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ebből nem lesz gond, háromból egynél nekem is hátsó volt.
2017. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A hátsó fali a "normál". Az pedig hogy mennyire lent van a gyerek, akorától függ.
2017. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol kellene lennie, ha nem lent?

A hátsó fali a legáltalánosabb, nekem is ott volt az első, a második mellső fali volt

2017. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
19hetes
2017. szept. 15. 08:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülésig lent volt, ott rugdosott a bugyivonalam alatt, vagyis inkább a kezeivel birizgálhatott, nem baj.
2017. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező, csak egy picit a guglit használtad volna, tudnád, hogy a normális lepény elhelyezkedés a hátsó fali :) A mellső fali macerásabb, akkro később érzik a kismamák általában a baba mozgását illetve a császárnál bonyolultabb a kivitelezés is. Ha meg nagyon lent van és a méhsájat fedi, abból nagyobb bajok is lehetnek. Megnyugodhatsz neked teljesen tökéletes :)



19 hetesen simán lent van a baba, majd olyan 28 hetestől lesz picit fentebb, de ha fejvégű akkor mindig köldök alatt kell, hogy megtaláld a szívhangját majd. Most meg még normális, hiszen elég picike és simán elfér odalent :)

2017. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19 hetes hatso fali kismama vagyok. Nekem is ott van lent. Nyugi!

Az elsőm is hatso fali volt, o is ott volt még ilyenkor.

2017. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nekem az eddigi terhességeimmel mindig mellső fali volt a méhlepény,ezért is aggódtam,hogy annyira lent van.

2017. szept. 15. 11:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Hátsó fali lepényem van. A 32. hétre fordult fejvégűbe a babám, a 34. hét után kezdte el néha érinteni az alsó bordáimat. Aztán alig két hét múlva leszállt a pocakom is. Persze most már mindenhol ott van, de én is sokat aggódtam, hogy nagyon lent van. Sokáig nem is volt hasam köldöknfelett, csak egy kis púp alatta.
2017. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szivhangfigyelo nem tesz jot a babának
2017. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!