Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés várandósnak lenni?

Milyen érzés várandósnak lenni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 16. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag vagy lelkileg?

Nekem fizikailag viszonylag könnyű volt, kis hányinger, enyhe tünetek. Most, 37 hetesen úgy érzem, mintha terhes se lennék. Semmi nem rossz, megerőltető vagy fájdalmas. Kissé fura, de nem panaszkodom.


Lelkileg pedig csodálatos, melengető érzés. Boldogsággal tölt el. Előtte nem is gondoltam, mennyire lehet szeretni egy babácskát már ilyenkor is.

És nem csak nekem, a páromnak is nagy boldogság. Tényleg együtt várjuk, és együtt készülünk rá. Eddig is boldogok voltunk, de ennyire még soha.

2017. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Első terhességemet végig imádtam, nem volt semmi bajom. A végén vizesedtem, de ez nem rontotta el összességében az utolsó napokat sem. A másodikkal még csak félidős vagyok, többet volt hanyingerem, de összességeben ezt is nagyon élvezem eddig :)
2017. szept. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
7. válaszoló, nem Zsófinak hívnak?
2017. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!