Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti természetesnek veszitek...

Ti természetesnek veszitek azt, hogy babátok lesz? Csak szerintem elképesztően különleges dolog ez?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva megszületik a kislányunk. Egyszerűen szinte fel se tudom fogni, hogy nemsokára a karomba tarthatom, megpuszilhatom, hihetetlen, álomszerű az egész. A környezetemben sok baba született már, de mint ahogy írtam is a kérdésemben, mindenki természetesnek vette. Első próbálkozásra összejött, szóval arra sem lehet fogni, hogy nagyon sokáig vártunk rá és emiatt érezném ezt. Nem tudom, lehet én "dramatizálom" túl a dolgot?
2017. szept. 17. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak te érzel így, viszont amennyire felfoghatatlan először, annyira gyorsan megszokod az új helyzetet és magától értetődővé válik, olyan mintha nem is lett volna soha másként. Talán ezt érzed másokon.
2017. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
Nem. Nem is akarok gyereket.
2017. szept. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Elozo, es ez kit erdekel ?


Kerdezo, igen, felfoghatatlan, de aztan mikor megszuletett, par het mulva mar " termeszetes " volt, hogy itt van, mintha mindig is lett volna.

2017. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Nalamwnem volt ez a rózsaszín köd!

Persze együtt szerettük volna a babát meg ilyennel nem volt probléma,néha a várandósság alatt elkapott ez a hatalmas érzelem,de nem igazán vagyok az a típus aki ilyen vágyakozós legyen.de ez nem jelenti azt h nem szeretem a Kisfiam vagy a Férjem,meg nem mutatom ki az érzelmem,de nekem ez a fajta rajongás elmarad(mondjuk nem ia hiányzik)

2017. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

4-es! Nem is baj ha nem viszed tovabb ezt a vervonalat!

A termeszet ismet bizonyit, hogy jol vegzi a dolgat!

Kedved Kerdezo!

Igen, felfoghatatlan erzes mindaddig mig megszuletik. Aztan annyira termeszestes, hogy ott van a baba, mintha mindig is az eleted resze lett volna! 😍

2017. szept. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Én ertem mit mondasz :) Az enyem már 1,5 éves, megint babát várok, de néha még mindig hihetetlen, hogy tényleg az enyém, tényleg mi "csináltuk" a semmiből! Nekem ez a leghihetetlenebb, hogy nem volt, nem létezett és mi ketten a semmiből megalkottuk őt, aki most a világot jelenti :) Hihetetlen, hogy ennyire lehet szeretni egy másik embert, teljesen más, mint ahogy szereted a ferjedet, szüleidet, akárkit.
2017. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
4 - es ha nincs , es nem is akarsz gyereket, akkor mi a jo fenet keresel a gyerekvallalas, neveles kategoriaban ??
2017. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

én vagyok a 4.

nem értem, ha nekem ez természetes dolog volt és nem a rózsaszín köd, attól én rossz ember vagyok?

amúgy meg írtam, h van kisfiam szóval nem tudom miért jöttök azzal h mit keresek ebben a kategóriában, meg h jó h nem viszem tovább ezt a vérvonalat :D :D ne röhögtessetek már. aki nem értelmezi rendesen a választ, annak nem kellene szülni!!

2017. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenki maskeppen éli meg és az nem baj! Az elsotvel en a felegekben jartam foleg h macerasan jott ossze meg elotte volt egy vetelesem. A masodikkal is boldog voltam de azert mar nem volt olyan nagy durranas mert nem volt uj dolog!:)
2017. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4- es, bocsi a 2 - esnek irtam !
2017. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!