Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi az, amiért felnézte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az, amiért felnéztek a pasitokra. Mi az a különleges dolog, ami egyedivé, a tömegből kitűnővé teszi őt?

Figyelt kérdés
Nem az olyan alap dolgokra gondolok most, mint a kedvesség, törődés, hűség, stb..., ezekkel nem lenne gond. Hanem inkább az ilyen egyedibb dolgok érdekelnek. Az a baj, hogy én ilyen szempontból üres vagyok, nincs bennem semmi figyelemfelkeltő, értékes tulajdonság, senki nem néz fel rám semmiért, csak úgy vagyok, egy egyszerű "értéktelen" ember. 21/F Tudtok mesélni a párotokról, ami esetleg ötleteket adna nekem?

2017. márc. 9. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%

már 24 éves korában dr., nagyon eszes.

L22

2017. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
igen altalaban 24evesen doktorok a doktorok..
2017. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
#2. elvileg igen, gyakorlatban egyáltalán nem...
2017. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Fene tudja!

Nem szép, nem csúnya, semmi extra, totál átlagos.


Viszont azonosak az életcéljaink, azonos a világlátásunk, a politikai nézeteink, az ízlésünk, a kedvteléseink, szeretjük egymás rokonait, barátait ...

Otthon vagyunk egymásban, szeretjük egymást! :)

2017. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
A jég hátán is megél. Tipikusan az az ember aki eladja az eszkimónak a jeget is. Nagyon jól meglátja a lehetőséget és ha padlóra kerül egyedül is képes felállni. Sokat mondd róla hogy a mélyszegénysègből indult még érettségit se tudott csinálni mert dolgozott már szinte gyerekként így egy szakmája van "csak" mégis mostanra a saját vállalkozását vezeti. A kitartását és életrevalóságát tisztelem a legjobban.
2017. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Hogy nem nyafog. Hogy makacs. Hogy bizonyos dolgokat elhatároz és véghez is viszi. Hogy ennek ellenére mindig odafigyel rám. Hogy nem kell találgatnom, hogy mit gondol, mert kimondja. Hogy van humora, és nem talál nőietlennek, csak azért mert én is benne vagyok disznó poénokban. Hogy ért a gépekhez.
2017. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

#5


Hadd tippeljek egy merészet: Cigány, mi?

2017. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Én pasim 195 én pedig 159 cm vagyok szóval a felnézés elkerülhetetlen :P
2017. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

1. Igénye van a fejlődésre.

2. Intelligens.

3. Ez inkább számomra teszi egyedivé, de nagyon sok tulajdonságunk megegyezik, sőt a gyerekkori élményeink(legyen az pozitív vagy negatív) között is nagyon sok hasonló van. Így ő a másik felem, teljesen meg tudjuk érteni egymást, mert kb. ugyanazon mentünk keresztül.


21/L

2017. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem 7es de én is tippelnék egyet :) még véletlenül sem vagy rasszista és rosszindulatú ugye? :)
2017. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!