Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki kisérletezett,...

Volt aki kisérletezett, tesztelgetett otthon a baba nemének kiderítése céljából?

Figyelt kérdés

Előre kijelentem, hogy normális vagyok 😃 csak nagyon kíváncsi.

A pisis szódabikarbónás teszt fiút és a kinai naptár is fiút mutatott. Nagyon reménykedek, két lányom van. 😃



2017. szept. 3. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) lányt mutatott az is lett mást nem próbaltam ki
2017. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En:) es en is normális vok, csak kíváncsi. Fiút mutatott a szódás, hypos, kínai, lányt a szivfrekvencia alapján. :) lány lesz
2017. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem próbàltam, de kacérkodom a gondolattal nagyon.

2. Az àltalad említett szívfrekvenciàsról még nem hallottam. Hogy működik?

2017. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, én hallottam már róla. De sajna nem emlekszem hogy van pontosan enis kivancsi vagyok :)
2017. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

:) [link]


140alatt ilyen felett olyan. Ennyi az egesz. Ebben le van írva.. Annyi, hogy lemaradt egy 0.

2017. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez mind általánosítás. Nekem fiam lesz, de egy csomó rész nem igaz ránk. Pulzusa 140 fölötti volt mindig, lábamon lassan nő a szőr, édességet kívánom. 34+5 hkm
2017. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat persze. De szórakozni jó vele. :) gondolhatod, h nem festettem kekre a babaszobat a kínai fogantatás naptár hatasara. :) 20.heten mondtak eloszor "biztosra" hogy lany. 13.heten h valszleg lany. Es majd ha megszületik elhiszem,de jol szórakoztam az altalanositasokon meg babonakon. Gondolom a kerdezo is igy van vele.
2017. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Így van 😊 Mindig is kíváncsi típus voltam. A lányaimnál nem tudtam h vannak ilyen tesztek. Nagyon kķváncsi vagyok ki lakik odabent és az uh még messze..
2017. szept. 3. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, kíváncsi vagyok, fiú lesz/lett, vagy lány? :D
2018. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!