Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális? Nem...

Szerintetek normális? Nem tudom mit higgyek?!?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok és borzasztóan fáj a szemérem csontom,de már vagy 1 hónapja.Mondtam az orvosomnak is,ő azt mondta hogy ez normális és hogy fájni is fog,mert tágulnak a csontok.De annyira hogy néha sántítok!Picivel több a magzatvizem ezt 4D-s ultrahangon mondták,de nagyobb jelentőséget nem fordítottak rá,mert minden rendben van a babával szerencsére!Voltam cukor vizsgálaton is ott is mindenk okés volt. Viszont szoktak lenni általában hajnalban erős görcseim,most hajnalban is volt és nagyon megijedtem h megindul a szülés!Nagyon félek ettől mert még nagyon korai lenne!Igazából az a kérdésem hogy normális-e az erős szeméremcsonti fájdalom ilyen korán? 31.-én megyek az orvosomhoz,már alig várom,mert most megint megemlítem majd neki és kíváncsi vagyok mit mond majd.Csak azt sem akarom hogy azt higgye hogy nem tűröm a fájdalmat és hogy nyafogok,pedig nem!De nagyon jó orvos!

Előre is köszi a válaszokat!


2010. máj. 27. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
normális.nekem is nagyon fájt .viszont még annyira gőrcsölt a vádlim,hogy alig birtam ellazitani,pedig szedtem a magne b6-ot.nagyon rossz volt
2010. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,így egy picit megnyugodtam!magne B6-ot én is szedek,néha nekem is begörcsöl a vádlim ennek ellenére,de ritkán szerencsére!
2010. máj. 27. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne magne b6-ot szedj, hanem magnesi citricitet. Jobb és olcsóbb is mint a magneb6. Kiírathatod a dokiddal, így csak 2-300 ft, vagy recept nélkül is megveheted.
2010. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem a szemeremcsontom, hanem a csipö csontom meg a comcsontom fajt, de annyira hogy szo szerint 1 hetig nem tudtam jarni. Csak a lakasban totyogtam el egyik helyröl a masikig, mert mar kenyelmesen sem tudtam elhelyezkedni, mert zavart a pocak, raadasul dög meleg volt. Ez normalis, a görcsök is belefernek a normalisba, de azert erdemes magne b6ot szedni vagy azt amit az orvos mond es sokat pihenni, az artani nem arthat. Jo babavarast.
2010. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsoka!így azért már nyugodtabb vagyok!
2010. máj. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!