Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már talán két hete minden...

Már talán két hete minden reggel egy oldalon a halántékom szőrnyen fáj. Fejfájásnak nevezném, amolyan migrénszerű. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem merek szedni (13 hetesen), fájdalomcsillapító tapaszt használok. Használhatom? Vagy mit tehetek? Amúgy ez normális?
2008. okt. 21. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Azt mondják, hogy a hormonok okozhatnak fejfájást. Azért ez már olyan kategóriájú kérdés, amire nem várhatod el hogy mi válaszoljunk egy orvos helyett. (arra, hogy mitől fáj, és mit szedhetsz rá...) Szerintem.

Jobbulást!

37 hetes kismama

2008. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem tettél fel bonyolult kérdést.

Nekem is szokott fájni a fejem, és ez a terhesség velejárója, a hormonok ugrálnak a szervezetünkben:)

Homeopátiás fájdalomcsillapítóval próbálkozz. Belladonna a neve, 5bogyót kell a nyelved alá tenni. Nekem bevált, nem akartam erős fájdalomcsillapítókat beszedni.

De ha te a tapaszra esküszöl,akkor használd nyugodtan, azzal nem ártasz a picinek.

Boldog babavárást!

10 hetes kismama

2008. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ismerősömnek is iszonyatos fejfájása volt a terhesség során, és neki a halolaj kapszulát javasolta az orvosa, mert az ereknek, szívnek jó, és még a gyerek agya is jobban fejlődik.
2008. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Mind a 3-an lepontoztátok a válszomat. Nem érzem úgy, hogy bármi rosszat, vagy barátságtalant írtam volna. KÖSZI

Első válaszoló

2008. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!