Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mit kell tennem?

Ilyenkor mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Párommal babát várunk és elmaradt a menstruációm.

Ezért a menstruáció 3 napján csináltam egy tesztet,ami nagyon halvány csíkot mutatott. Azt hittem hogy nem jött össze. Ma is csináltam reggel és a második csík 2 árnyalattal erősebb lett.

Akkor ez azt jelenti hogy terhes vagy?

Ez az első hogy babát várok. Nem tudok sajnos a terhességről még annyira sokat.

Válaszokat nagyon szépen köszönöm!

Bunkók inkább ne irjanak.



2017. szept. 19. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha jól értem elmaradt a menszesz...szerintem igen babát vársz :) ! Mi nagyon sokáig próbálkoztunk és a negatív egyértelmű negatív, de a halvány poz is pozitív csak még kevesebb a Hcg hormon...minden nap egyre erősebb lesz a csík! Nekem 3. Kellett volna megjönnie 5 vagy 6 még tök negatívot mutatott és 11.én volt baromi erős pozitív...15. Körül voltam dokinál (Magánba menj mert sokkal normálisabbak) akkor már látszodott a petezsák...
2017. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs görcsölés, vérzés a következő hetekben, akkor 2-3 hét múlva menj el a nőgyógyászodhoz az első ultrahangra. Megállapítja a terhességet, valószínűleg már szivhang is lesz.

Addig ha esetleg dohányzol hagyd abba, ha nem szedsz vitamint kezdj el folsavat és terhesvitamint szedni. Sok folyadék, gyümölcs, zöldség.

Pihenj minél többet.

2017. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Még annyit hogy 5 hetesen látszodott 6 hetesen már ketten voktak :) ...és 8 hetesen volt szívhang...szóval amit tenned kell hogy 1 vagy 2 hét múlva menj el dokihoz (addig nem nagyon érdemes mert lehet még nem is látszódik) utána mondanak mindent hogy mit kell tenni...ha olyan helyen dolgozol érdemes táppénzre menni (kórház kocsma) és főleg az elején tényleg érdemes magán dokihoz menni...a legtöbb kórházban parasztok és 12 hétig nem is vesznek emberszámban
2017. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmaradt menstruacio es pozitiv terhessegi tesztek.


Bocsi, de szerinted ezek vajon mit jelentenek?? :) :)

2017. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia igen terhes vagy :)


Ha nincs gond, akkor 2 hét múlva mehetsz orvoshoz :) utolsó mensid első napjától számolva 6. héten érdemes menni először.


Minden jót és vigyázz magatokra :)

2017. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdésedet már megválaszolták, újat nem tudnék mondani. Erre a sorodra reagálnék: "Ez az első hogy babát várok. Nem tudok sajnos a terhességről még annyira sokat."


Van két könyv, ami nekem sokat segített:

- Az a 9 hónap 6000 Ft

- A szoptatás női művészete 3500 Ft

(nem csak a szoptatásról szól, sok minden más hasznos dolog is van benne, akkor is megéri, ha esetleg nem lesz tejed...)


Nekem mind a kettő nagyon sokat segített, nem volt olyan, hogy megijedtem, hogy baj lenne... ;)

2017. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!