Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor múlik el a szagérzékenys...

Mikor múlik el a szagérzékenység, szagundor? Ugye nem leszek rossz anya?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve. 10 hetes vagyok és minden nagyvécézésem öklendezésbe, hànyàsba torkollik. Igen jól értitek undorodom a székletem szagàtól. Én ezt nem értem, több gyerek nőtt fel mellettem, tisztàba raktam őket, biliztettem, a feneküket töröltem, soha de soha egy rossz gondolatom nem volt, nem zavart. Teljes természetességgel csinàltam. Akàr kerti pottyantóst is hasznàltam, pedig ott aztàn nem kellemes az illat. És most mire úton a sajàtom....

Ugye el fog múlni szülésig? Rettegek hogy nem fogom bírni tisztàba tenni a sajàt gyerekem. Rossz anya leszek?


2017. szept. 19. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Terhesseg alatt erzekenyebb vagy a szagokra, ennyi.


Ez a "ugye nem leszek rossz anya?" szuksegtelen martirkodas, hagyd! Te is tudod (hisz felnott vagy..) hogy nem attol jo anya valaki ha szereti a sz.rszagot.

2017. szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb a szüléssel elmúlik majd.
2017. szept. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem is szeretni akarom....

De nem làttam anyàt, aki öklendezett volna miközben tisztàba teszi vagy bilizteti a gyerekét.

És hiàba tudom, hogy ennek el kell múlnia, bennem van a félsz hogy mivan ha ez így marad....

És magàt a helyzetet sem tartom normàlisnak, mert milyen màr hogy egy teljesen természetes dologtól, a sajàtomtól hànyok.

2017. szept. 19. 08:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, nem érted, hogy a hormonoktól van? Nekem mindentől hányingerem volt szülésig, az összes zöldségtöl, kávétól, már attól is hánytam ha valamelyik élelmiszerbolt reklámujságjára ránéztem. De nem gondoltam, hogy ez így fog maradni. És láss csodát, ahogy kint volt a lányom, nem hánytam többet.
2017. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, aki kendőt kötött az orra elé, úgy pelenkázott, annyira nem bírta a szagokat. De ez semmilyen hatással nem volt az anyaságára- csak ilyen extrém érzékeny a szagokra.
2017. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nekem is így volt az elején szerintem valahogy a 7-11. hét között. Eleve minden szagtól rosszul voltam, de a "nagydolog" egy kín volt, nagylevegő, beszaladtam és igyekeztem egy kisdolog időnyi fénysebességgel végezni. Sokszor kézmosás közben öklendeztem utána és vagy egy óráig éreztem magamon, így utólag már vicces a szitu :)

Aztán ez ahogy jött úgy ment, most a 14. hétben már csak mosolygok ezen. Szerintem a következő kb. 26 hétben lesznek nagyobb gondjaim is :)

2017. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még a férjem tusfürdőjétől is öklendeztem :D Szegényt úgy sajnáltam kijött frissen, illatosan a fürdőből én meg szaladtam hányni, nagyon sokat nevettünk rajta :D

De nyugi a 12. héten után, ahogy a hányingerek elmúltak ez is teljesen elmúlt.

2017. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem öreg kutyáim vannak, azért írom mert ez azt jelenti, hogy 12 éve vannak velem. Együtt csinálunk mindent velük. Míg kicsik voltak kb mint egy gyerek. Takarítottam utánuk szó szerint mindent, soha semmi gondom nem volt velük. Aztán jött a terhesség első időszaka és egy levegőt nem tudtam szívni velük. Nem bírtam még a szagukat se, pedig tiszta állatok. Aztán ahogy 14 hét környékén kezdtek múlni a rosszullétek, úgy alakult a helyzet, mára semmi bajom. Szóval kitartás, biztos jobb lesz, legkésőbb a terhesség után.
2017. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!