Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki, aki egy rutin...

Mazipa kérdése:

Volt valaki, aki egy rutin vervizsgalat soran tudta meg, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt valaki hasonlo helyzetben?

6-an vettek tolem vert hormon vizsgalatra, mert evek ota nem jon ossze a baba. Mult heten hivtak, hogy vissza kell mennem, mert meg kell ismetelni a vervizsgalatot, mert valami hiba tortenhetett. Tegnap levettek a vert, es vizelet mintat is adnom kellett. Kerdeztem, mi volt a baj, es a nover mondta, hogy a labor alapjan magas a hCG-m. A vizeletbol ott helyben megcsinalta a tesztet, ami negativ lett. En amugy meg mar Kb egy hete azt varom, hogy megjojjon, mert nagyon fajnak melleim. Most viszont a verem alapjan kisbabat varok, nem? Elofordulhat, hogy a verem kimutatja, de a vizelet nem? A ketto kozott eltelt 12 nap...


2017. szept. 19. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Beágyazódás előtt is kimutathatja a vérvétel, de attól még, hogy a HCG értéke megemelkedett, még nem biztos, hogy a magzat beágyazódik. Kéne egy újabb vérvétel, hogy megnézzék, hogy a HCG emelkedik, vagy csökken, bár ha a teszt azóta is negatív, akkor nagy valószínűséggel sajnos nem történt meg a beágyazódás.
2017. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VeDi84 ***** válasza:

Véleményem szerint magas HCG csak beágyazódás után van a vérben. (Nekem 5. héten 430 volt, 2 nappal később 3300).

Kérdező, neked mekkora volt az a "magas" érték? Egy ismétlés tényleg nem ártana, hogy megfelelően nő-e.

2017. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem tudom, mennyivel volt magasabb az ertek, azt nem mondtak, de sajnos tegnap delutan hivtak, hogy a masodik vervetel eredmenye normalis. 😞 De legalabb tudom, hogy vegre egyszer sikerult.... most majd elkezdjuk a Gyuri bacsi teakat, meg kapom a beutalot endokrinologushoz is.

Koszonom szepen, hogy irtatok!

2017. szept. 20. 09:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg mindig nem jott meg, csak a mellem faj... en inkabb ezt a reszet nem ertem... ha nem jon meg egy het mulva, vissza megyek a dokihoz.
2017. szept. 20. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!