Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal már hosszú ideje babát tervezünk. A legutóbbi együttlétünk óta 9 nap telt el, illetve ma van 9dik napja. A hetedik nap estéje óta, kis szurkalast érzek a petefészkeim és a méhem tájékán, néha olyan, mintha húzódna a hasam, és gyakrabban járok pisilni. Szerintetek van rá esély, vagy csak a görcsös akarástól képzelem be magamnak? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2017. szept. 19. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát most ehhez tudni kéne hogy a ciklusodban merre jársz. Ha a peteérésed környékén voltatok együtt akkor természetesen van rá esély. Nekem hasszúrkálás nem volt, viszont a gyakori pisilés az már elég korai jele volt a babának. Éjjel óránként kellett kimennem... :D

Mikorra nem várod? Én 1 nap késés után teszteltem pozitívat.

2017. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen szabálytalan a mensim, doki szerint normális, néhány nőnek csak szülés után áll be. Eddig nem hőmérőztünk, nem is figyelgettük annyira a peteérést, mert úgy voltunk vele, pont akkor nem fog jönni, ha nagyon görcsösen akarjuk. :) De most olyan "babát várok érzés" van rajtam. Mintha érezném, csak nem tudom lehetséges e.
2017. szept. 19. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem akkor az eddigi ciklusaid alapján vonj egy átlagot, vagy akár nézd az eddigi leghosszabb ciklusodat, és ha már az alapján meg kéne jönnie, akkor csinálj tesztet. Dokihoz sajnos még korai lenne menni, ilyen korán még nem lát semmit.

Nekem aznap mikor meg kellett volna jönnie, egész nap olyan érzésem volt, mint amikor tényleg megjön. Fájt a hasam, a derekam, a melleim úgyhogy állandóan rohangáltam megnézni mi a helyzet, de nem volt semmi. Aztán másnap reggel csináltam egy tesztet és már halványan, de pozitív volt. Még aznap este csináltam még egyet, mert nem bírtam reggelig várni, az meg már egyértelműen pozitív lett.

Írj majd mi újság! Szorítok! :)

2017. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni ilyenkor, nekem hasszurkálás, sőt beágyazódási vérzés is volt, de nem voltam terhes, mondjuk gondolom kémiai terhességem lehetett. Amikor viszont összejött semmi jele nem volt csak kimaradt a mensim.
2017. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!