Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtam, hogy terhes...

Nem tudtam, hogy terhes vagyok. Dohányoztam. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelen a menstruációm sokszor volt már, hogy hónapokig nem jött meg ezért most se zavart 2 hónapig, hogy nem jött meg. Nem is volt tünetem pár napja kezdtem el hányni azért csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Elmentem dokihoz egészséges kb 10 hetes babuci szívhanggal. Nagyon örülünk neki a férjemmel, hogy összejött (sokáig próbálkoztunk és már lemondtam róla)Viszont nagyon stresszes a munkahelyen sokat dohányoztam napi 1-1,5 doboz éjszakai műszak miatt ment rendesen a Kv is...A doki szerint nem lesz semmi baj, de én félek. (természetesen azonnal letettem a cigit...de a 10 hét nekem már soknak tűnik :( Esetleg van valakinek tapasztalata?

2017. szept. 19. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Saját tapasztalatom nincs, viszont a barátnőm is ugyan így volt, kicsit több mint 2honaposan tudta meg hogy terhes mivel nem tudta dohányzot, sőt 2-3alkoholt is fogyasztott, (természetes mikor megtudta ő is abba hagyta) Ma màr egy gyönyörű 4honapos kisfia van teljesen egészséges :)

Szerintem nem lesz semmi gond, csak mostmar telleg figyelj oda magadra és semmi dohányzás! Szerintem nem kell aggodnod! :)

Boldog baba várást! :)

2017. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*2-3 alkalommal
2017. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha abbahagytad.
2017. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én sztorim hasonló volt, én 8 hetesen jöttem rá, hogy terhes vagyok, és én se számítottam rá. Én ilyen sokat azért nem cigiztem, de pár szál nekem is elment, plusz kétszer voltam szórakozóhelyen, ahol ittam alkoholt is... De semmi baja nem lett a kicsinek, teljesen egészségesen született.
2017. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem semmi! :)
2017. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 10hetesen tudtam meg,hogy terhes vagyok. Ugyanígy volt nekem is, sokszor volt,hogy hónapig nem jött meg (2hónap volt a legtöbb). Így annyira nem stresszeljem, meghát tüneteim sem voltak. Na de a lényeg,hogy én is dohányoztam 10hetes korig (mert nem tudtam) de ahogy megtudtam egyből le tettem és a kisfiam egészséges. Hála isten a betegségek is elkerülik, eddig csak a nátha ami jött. Ebben a hónapban tölti az 1 évet. Azóta sem dohányzok hála isten! :)
2017. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!