Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel vihetném lejjebb a...

Mivel vihetném lejjebb a vérnyomásomat?

Figyelt kérdés

143/93 volt most reggel, pulzus 112.

36 hetesek vunk


2008. okt. 21. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos és védömő,de inkább az orvos tudjon rolla.Levinni pedig ö fogja egy gyogyszerrel.Szülésnél veszélyes a magas vérnyomás.Szolj a dokinak.
2008. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, szólni kell a dokinak, ír fel gyógyszert. Én egész terhesség alatt szedem a vérnyomáscsökkentőt, neked szerencséd van, hogy csak most fog kelleni. Minél előbb intézkedj!
2008. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az orvosom tud róla, tegnap voltam nála akkor 140/90 volt, azt mondta az még jó...

A szülésznő mondta hogy mérjem napont többször és ha nem megy le akkor menjek el a körzeti dokihoz. De mivel még csak 2 napja magasabb gondoltam hátha van vmi "természetes" gyógymód rá.

2008. okt. 21. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kicsit magasabb, és én az energy cég által gyártott Korolen nevű cseppből szedek napi két cseppet, és a Vitamarin kapszulából 2-szer 2 szemet magas vérnyomásra. A Vitamarin kifejezetten ajánlott terheseknek. Ezek bolti forgalomban nem kaphatók, rendelni kell. (Nem túl olcsók: 4-5 ezer darabja) Csak gyógynővényekből készültek, ha gondolod nézz utána a www.energy.sk oldalon.

2008. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A sószegény diéta is segíthet kicsit. Ha minimálisra korlátozod a sóbevitelt, a rejtett vizenyőid ürülhetnek, így kicsit csökken a vérnyomás is. Egyél sok gyümölcsöt! Az ananász,az alma, és a kivi enyhe vízhajtó hatással is bír.

2008. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az előbb megmértem már csak 123/73 volt a pulzus pedig 89.

Nem értem mitől van ez az ingadozás.

2008. okt. 21. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
A vérnyomással nem szabad hülyéskedni és nem szabad önmagad gyógyítani sem. Nem hiába mondják a magas vérnyomás a " lassú halál". Terhesség alatt fokozottan kell ügyelni rá, mert a toxémia egyik tünete lehet. Nem akarlak megijeszteni, de jobb ha tudsz róla, hogy ha nem kezelik kialakulhat úgynevezett placenta infarktus is. Ezért kell figyelni. Gyógyszerrel nagyon szépen kordában lehet tartani. Meglásd nem lesz gond. Én is szedek vérnyom. csökkentőt, mivel hasonlóak az értékeim, mint a tiéd. 21 hetes pocis (ápolónő)
2008. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte mindig magas, a dokim írt föl gyógyszert, Corinfar, 2*1 szemet.
2008. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!