Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már most nagyon striás a...

Ha már most nagyon striás a combom, fenekem akkor terhességnél valószínűleg az egész hasam is az lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány alkat vagyok, szóval nem tudom, hogy mitől, de nem az el hízástól jöttek elő.
2017. szept. 21. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Nekem is vannak növekedési csíkjaim (mert nem csak a hízástól lehet) még a kamaszkoromból, de a terhességtől nem lett újabb se a hasamon, se a combomon.

Persze ettől még te járhatsz úgy, de nem törvényszerű.

2017. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon striásak a combjaim, fenekem, sőt picit sajnos a karom is, viszont a hasamon egyetlen csík sem keletkezett a várandósságom alatt (és után sem). Pedig óriási hasam volt.
2017. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csíkos volt a combom, végül egy óriási bébim született aki bizony a hasamat is megviselte :)

De megnyugtatásul, lassan 1 év után már alig göröngyös, alig látszik. Szóval ennek nagyon örülök.

2017. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)

Akkor ezek szerint lehet nekem is a növéstől van?!


Szívesen várok még tapasztalatokat :)

2017. szept. 21. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Növekedéstől van nekem is, de terhesen nem repedt szét a bőröm a köldöknél lett egy pici csak. Kend extraszüz olivával.
2017. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamaszként az én bőröm is szétrepedezett a combomon csípőmön. Szinte biztosra vettem, hogy terhesen a hasam is tele lesz csíkokkal. 38 hetesen eddig semmi. Bár nincs óriási hasam, viszont ami van az viszonylag hirtelen nőtt ekkorát.
2017. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!