Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elviselhetetlen kézzsibbadása...

Elviselhetetlen kézzsibbadása volt vkinek az utolsó hetekben?

Figyelt kérdés
36+4,napos terhes vagyok és kb. 1-1,5,hete folyamatosan zsibognak a kezeim. Nagyon-nagyon fájdalmas. Nem tudom mit csináljak h kicsit jobb legyen :(
2017. szept. 21. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen. Én vizesedtem (rejtetten is lehet) és azt mondták, hogy egy ideget elnyom valahol. Hidegvizes borogatás és torna segített néha. Illetve a szules.
2017. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem leszek en sem vigasz de csak a szules segitett!

Valoban az idegek nyomodnak a vizesedes miatt!:(

Nekem csak a jobb kezem zsibbadt, szornyu volt!

Kitartast!

2017. szept. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Én attól féltem, hogy elejtem majd a gyereket, de a szüléssel sokat javult, bár teljesen csak 8-9 hónap múlva múlt el.


Kitartás!

2017. szept. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 30-31. hét környékén a lábam zsibbadt rettenetesen hetekig. Az orvos kalcium pezsgőtabit ajánlot, ami valamennyire mérsékelte a dolgot. Aztán gondolom a leszálló hassal/babával - ahogy elmozdult az addigi helyéről és már nem nyomta azt ami miatt zsibbadtam - észrevétlenül elmúlt. Ugyanez volt a lágyékrészi fájdalommal is, volt hogy menni alig bírtam, mostanra az is elmúlt. Persze jött helyette más :)
2017. szept. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!