Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti mennyi kismamanadr...

Kismamák ti mennyi kismamanadrágot vettetek?

Figyelt kérdés

Még az lenne a kérdésem, hogy aki rendelt pl kismama leginget utána is tudtátok használni vagy nagyon megnyúlt a gumija? Én most vettem egyet, nagyon tetszik és jó lenne utána is , ha tudnám használni.

Nagy beruházást nadrágokból nem merek, minek. Tegnap egy csípőnadrágom ugyanúgy állt rajtam, sőt nagyobb is rám, mint amikor még nem voltam terhes, pedig már 2 hét múlva a 3. trimeszter jön.

Várom a hasznos tippeket, köszi előre is.


2017. szept. 23. 15:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. Trimeszter kezdetétől nagyon kellemetlen volt normál nadrágban. 3 térdnadrágot vettem nyárra.

November végén szülök, így 3 hosszú naci is kellett

2017. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Én kb. 1500-3000 ft-ot költöttem egy darabra, így 12000 ft-ból kijött az összes. Szeretnénk még tesót is, így ki lesznek használva.


Mindenképp azt javaslom, hogy legyen 2 olyan nadrágod, amit fel tudsz venni. Ha az egyik koszos, véres, magzatvizes lesz a másikat fel tudd venni a kórházba menet.

2017. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

24 hetesen vettem 2 farmert használtan, mert onnantól baromi kényelmetlenek voltak a régi nadrágjaim, pedig alig volt hasam, és hízni sem híztam.

Akkor még vettem 1 trikót és 1 pólót, mert ugyanattól a hölgytől vettem mindet, és örültem, hogy végre találtam S-es méretben is kismama rucikat, 4000-ret fizettem az egészért. De a felsők igazából nekem tök feleslegesek egyelőre, mert simán jók a régiek is, amiket nem sajnálok, ha esetleg elnyúlnak. :)

32 hetes vagyok.

2017. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Felsők azok nekem is jók, szerintem azokat nem veszek. Van már egy két éves fekete cicanadrágom, olyan jó a gumija is,pedig kínais.
2017. szept. 23. 19:36
 15/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért de rendelni honnan szoktatok kismama legingset?
2017. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vannak fb-os használt kismama rucis csoportok. :)
2017. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én a bronprix-től rendeltem pár hete, nagyon jó. Ma viszont elnéztünk egy vásárba és nagyon jó áron thermo leginget vettünk. A gumija is tök jó vastag, tunikával kiváló viselet, vagy csípő alatti felsővel. A bronprit tudom ajánlani.
2017. szept. 24. 13:17
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem a csoportot!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem terhesen is figyelek arra, hogy a hasamnál ne szorítson a nadrág, pedig nem vagyok kövér, sőt vékonynak mondanak. De amikor az ember ebédel vagy csak vmi miatt fel van puffadva olyan kellemetlen , ha szűk egy nadrág a hasnál.

2017. szept. 24. 13:19
 19/22 anonim ***** válasza:
Érthető, persze. Nekem a nagyja csípőig ér, így a hasam nem nyomja. Amelyik magasabb derekú, azt én se hordom.
2017. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A csípősök rám is mind jók. De ami nem az nagyon nem kényelmes már.
2017. szept. 24. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!