Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti mennyi kismamanadr...

Kismamák ti mennyi kismamanadrágot vettetek?

Figyelt kérdés

Még az lenne a kérdésem, hogy aki rendelt pl kismama leginget utána is tudtátok használni vagy nagyon megnyúlt a gumija? Én most vettem egyet, nagyon tetszik és jó lenne utána is , ha tudnám használni.

Nagy beruházást nadrágokból nem merek, minek. Tegnap egy csípőnadrágom ugyanúgy állt rajtam, sőt nagyobb is rám, mint amikor még nem voltam terhes, pedig már 2 hét múlva a 3. trimeszter jön.

Várom a hasznos tippeket, köszi előre is.


2017. szept. 23. 15:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Csak kettő kismamanadrágom volt, egy farmer, meg egy sötét szövetnadrág. Nyárra nem vettem ruhát, hanem a hossú szoknyáimat hordtam, amik úgy is elég hosszúak voltak, ha a hasam fölött volt a derékrésze.
2017. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Első terhességem júniustól márciusig tartott, tehát hidegben volt nagy a hasam. 2 nadrágot kaptam ismerőstől, de egy idő után azokat kihíztam, kényelmetlen volt, vettem egy nagyobbat. Alájuk sima leggingset vagy harisnyát vettem fel.

Második terhességem decembertől szeptemberig tartott. Amíg hideg volt, a régi terhes nadrágokat hordtam, nyáron pedig olyan szabású rövidnadrágot ami feljött vagy egyberészes szoknyát.

2017. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!