Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire vagyok jogosult, ha...

Mire vagyok jogosult, ha táppénzen vagyok, de meg van az 1év munkaviszonyom (15hónap+6hónap terhes táppénz)?

Figyelt kérdés
Mindent kapok automatikusan vagy van amit külön nekem kell igényelni??
2010. máj. 27. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
az égvilágon semmit nem kapsz automatikusan, mindent igényelni kell megfelelő papírok benyújtásával.
2010. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és mit kapnék??
2010. máj. 27. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még él a munkaviszonyod, akkor valóban jár az összes juttatás. Először tgyás-t kell igényelned, oep honlap, letölthető nyomtatványok - Igénybejelentés terhességi gyermekágyi segélyre - a munkahelyedre kell leadni. Ez 168 napig jár. Ha lejárt, igényelned kell a gyed-et, szintén oep honlap - igénybejelentés gyermekgondozási díjra.
2010. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

itt ki is számolhatod magadnak:

adozona.hu/kalkulator

2010. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

pontosabban :


[link]


de elég elkeserítő az eredmény

2010. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
plusz a kincstártól anyasági (ez egyszeri támogatás) és a családi pótlék.
2010. máj. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21.12 vagyok, elfelejtettem az anyaságit, ahogy írták is utánam, valamint ha megszületik a kicsi, akkor a MÁK honlapján található igénylőlappal (az anyasági támogatás igénylője is itt van) igényeld a családi pótlékot is.
2010. máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszike!!!

így már tiszta minden!!!

2010. máj. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!