Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 1 hónapon belül már másodjá...

Kb 1 hónapon belül már másodjára vagyok antibiotikum kúrán. Ugye nincs hatással a babára?

Figyelt kérdés

Először fog gyulladás miatt kellett Augmentint szednem + fájdalomcsillapítót, most pedig Curamot, mert rossz lett az utolsó laborom.

Volt valaki hasonló helyzetben? Baba jól viselte a sok gyógyszert?

Második baba, eddig marha lazán vettem a terhességet, de most ez egy kicsit idegesít.



2017. szept. 26. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Csak olyat kaptál, ami nem árt a babának. Az augmentin tuti, azt szedtem én is. A másikat se véletlenül írták fel.
2017. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A babának nem lesz tőle baja, de ez a két gyógyszer tök ugyanaz, csak más a nevük.
2017. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtobb antibiotikum szedheto terhesen.

Nekem a 12. het korul kellett napi 6 ( !! )szem 10 napon at.

2017. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as, az szép mennyiség. Nem is tudtam, hogy így is lehet... Ehhez képest én alig szedek.

2017. szept. 27. 06:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet egy szem gyógyszerben több hatóanyag, mint 6 másikban, úgyhogy nem tudhatjuk, hogy melyikőtök szedett többet, de ez nem is érdekes. Az orvosaidban bízz meg és szedd, amit neked felírnak.
2017. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!