Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell intézni az apasági...

Hogyan kell intézni az apasági nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá?
2010. máj. 27. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
házasodjatok össze csak ti ketten és a két tanú
2010. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És így kell intézni?
2010. máj. 27. 21:12
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
IGEN
2010. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A pároddal bementek az anyakönyvvezetőhöz, ha a te lakcímed szerinti illetékes anyakönyvvezető, akkor nem kell hajadonsági igazolás, ha nem a körzetében laksz, akkor általában kérik ezt is. Vigyétek a személyiteket, és ott megteszitek a nyilatkozatot, aláírjátok, és megkapjátok. Ennyi. Ha előre nem tudod, mire van szükség, akkor hívd fel az anyakönyvi hivatalt, és kérdezd meg, nálatok mit kérnek.
2010. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval menjek férjhez és ennyi?És ha nem akarok?
2010. máj. 27. 21:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, azért is kérdezd meg, mert még mindig nem mindenhol van összeköttetésben a nyilvántartási rendszer, így elképzelhető, hogy pont nálatok kér az anyakönyvvezető igazolást, hogy nem állsz bejegyzett élettárs kapcsolatban. Nem bonyolult amúgy, várakozással együtt fél óra alatt megvan.
2010. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell férjhez menni, csináld úgy, ahogy én írtam:)
2010. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Oké!Köszi a válaszokat azoknak akik normálisan válaszoltak!!!

:)

2010. máj. 27. 21:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen bemész a polgármesteri hivatalba, ott megkeresed az anyakönyv vezetőt, és megmondod hogy apasági nyilatkozat ügyben jöttél!Előtte kérj a védőnőtől egy igazolást, amin igazolja hogy terhes vagy!15 perc alatt kinyomtatja papírokat, nem kell más csak a párod, és a te személyi igazolványod, és lakcímkártyátok, és aláírásotok!!ennyi!!én múlt héten csináltattam!4
2010. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezz rá előtte nálatok mi kell, mert nálunk pl. a védőnő igazolást nem fogadják el, csak az orvos által kiállítottat.
2010. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!