Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt terhesség alatt...

Akinek volt terhesség alatt hematomája válaszolna?

Figyelt kérdés

Mennyi idő volt míg kiürült?

Meddig vérezgetettél,barnáztál tőle?Hogy szűnt meg?


2017. szept. 27. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaptam utrot es 12.hetig barnaztam.
2017. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

7 hetesen vették észre, hogy van egy pici hematomám, ami a 13. heti ultrahangon nyoma se maradt.

Nekem 2-szer volt tőle pici barna 6 és 7 hetesen.

Pihentem, így elmúlt a vérzés hamar.

2017. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10-18.hétig tartott.Először erős vérzés,aztán barnázás volt,ami egyre gyengült és ritkult.A 18.heti genetikai ultrahangon már semmi nem volt belőle,de úgy is jósolták,hogy kb addigra fog eltűnni.Csak rutascorbint kellett szednem kb 12.hétig.
2017. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,és sok pihenés!
2017. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

12. Heten volt egy nagyon eros, gorcsos verzesem, ebbol maradt bent egy nagy hematoma is. Utana par napig barnazgattam, a tobbi kb a 20. hetre szivodott fel (18 hetesen meg latszott egy resze uh-n, 20 hetesen nem).

Volt olyan terhessegem is, ahol nem lett jo a vege, ott szinten vereztem 7 hetesen, lett hematoma is az embriohoz kozel (ekkor meg volt szivmukodes). Azutan semmilyen verzesem/barnazasom nem volt, de egy het mulva mar szivmukodes sem.

2017. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6hét töl 8 ik hétig,hol kevesebb hol több vérzésel kiürült.2 hétig feküdtem csak tusolni keltem fel.
2017. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!