Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fáradékonyság utalhat...

A fáradékonyság utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Május elsején jött meg utoljára a menszeszem.a párommal együtt voltunk védekezés nélkül többször is.most pár napja állandóan fáradt vagyok,egész nap csak aludnék.
2010. máj. 28. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

utalhat de utalhat másra is. inkább csinálj egy tesztet és akkor biztos lesz. remélem sikerülni fog. szorítok neked!

6hkm

2010. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Termeszetesen utalhat,a terhesseg elso harmada a mormota korszak.Igazabol a teszt mondana meg.
2010. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor vált gyanússá, hogy baba van a dologban, amikor kb. 3 hetesen (csak akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok) este fél 8-kor elaludtam, és reggel 9-kor keltem. Holott előtte ha max. 6 órát aludtam, akkor sokat mondok. :)
2010. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utalhat, bár ha még nem késik a mensid korai lenne. Én pl menses előtt is mormota vagyok. Most vagyok 6 hetes, mielőtt meg kellett volna jönnie állandóan álmos voltam, most meg semmi jele az álmosságnak. A nagylányommal ugyanez volt a helyzet.
2010. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tesztet csináltam de még negatív.bízok benne hogy hamarosan pozitívat fogok tesztelni.de pár napja úgy érzem hogy szinte állva eltudnék aludni :)
2010. máj. 28. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!