Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérző fenék terhesen? Aranyér...

Vérző fenék terhesen? Aranyér lehet, de mitől?

Figyelt kérdés

Az előbb pisilés után eléggé véres volt a wc papír. Megijedtem, hogy hüvelyből jön, de megtöröltem külön-külön és a fenekem volt. Érzek egy pici puklit is ott, de nem volt szorulásom, se semmi, nagyon jó az emésztésem az egész terhesség alatt, szóval nem értem mitől lehet.

36 hkm


2017. szept. 30. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az terhesség nagyon sok mindent kiválthat maga a súly is rájátszhat erre szerintem.
2017. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sima aranyér, fordulj orvoshoz, ad rá kenőcsöt. Sajnos ilyenkor előfordul.
2017. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez aranyér.

A baba és egyebek súlya nehezedik a vénákra, így alakul ki ott véna tágulat- a kis pukli (aranyér).

2017. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranyér. Javaslom a sperti kenőcsöt. Nekem segített és csak természetes összetevők vannak benne. Nekem sem volt szorulásom, szimplán felporszívóztam az új porszívóval, és mivel nagyon leszívta magàt a padlóra, észre se vettem és megeröltettem magam. Reggelre már durva fájdalmaim voltak miatta.3 napig kentem spertivel és visszahúzódott. A baba már nagy súlyú, és nyomja az ereket is. Ahogy elöttem is írták, nem kell hozzá szorulásod legyen. 32 hkm
2017. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!