Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire figyeljek 12hetes terhese...

Mire figyeljek 12hetes terhesen egy hosszu utazás során?

Figyelt kérdés
Egy autós pontszerző versenyre megyünk albánián keresztűl görögországba. Mindennap szállodában állunk meg pihenni.Az orvosom elmondta hogy sűrűbben megkell állni, legyen nálam minden papírom és leletem a terhességről. Van valaki aki ennyi idősen neki vágott hosszabb útnak? Mire figyeljek még ? Tanács esetleg?
2017. szept. 25. 07:19
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mikor én terhes voltam sokat utaztunk párommal (Ausztria - Magyarország 500km) de nem volt problémám soha és a picinek sem lett. Szerintem ha útközben többször megálltok pihenni, kinyújtózni akkor semmi bajod nem lesz és a babának sem. Ameddig te jól érzed magad addig ő is. Boldog babavárást! :)
2017. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy oda erj....
2017. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!