Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen lehet...

Hány hetes terhesen lehet észrevenni hogy valaki terhes?

Figyelt kérdés
Az érdekel hogy kinek mikor kezdett el látszani a pocak. Munkahelyen pl ha nem akar szólni az ember vajon meddig lehet titokban tartani? Normális testalkatú vagyok,se nem gebe, se nem kövér
2017. okt. 1. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő. Nekem 10 hetesen egyértelműen látszott és a végére hatalmas lett a hasam. De van, akinek még a 20. hét után is olyan, mintha csak jól bekajált volna. :)
2017. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan 11 hetesen mar terhes gatyot hordtam, kezdett is latszani. Ekkor mondtam el a munkahelyemen. 12-13. hettol kezdtek rakerdezni, lathato volt. En is atlagos testalkatu vagyok.
2017. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök változó, főként a hasizmoktól függ. Nekem sosem volt erős, így bár jócskán túlsúlyos vagyok, a 10. héten már egyértelmű terhespocakom volt. 12 hetes laboron megkérdezte a nővér, hogy cukorterhelés lesz-e (ami ugye a 24-28. hét között kell). :D
2017. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni. Én gyerekkoromban sokáig komolyan sportoltam, persze ma már nincs kockás hasam, azt mondanám, kívülrôl átlagos, kicsit sportosabb az alkatom. Nálam elég késôn látszódott, de amikor már igen, sokáig kérdezték, h hova dugom a babát, meg miért ilyen kicsi a hasam. Pedig pont, hogy inkább nagyobb volt a gyerek, csak jól elfért... :)
2017. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16+1vagyok es nem hiszik el a mai napig h babát várok.

Egyszeruen hizasnak latjak,majdnem teljesen lapos a hasam, kis dudor van lent és ennyi. Szóval nemtudom mikor fog latszani.

Baratnoimnek 13-15 hetesen már szépen láthatóvá vált.

2017. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is normális testalkatú vagyok. Ma kezdem a 24. hetet. Ha terhes nadrágot húzok, akkor az szépen kiadja a gömbölyű formát. Szerintem még abban se látszik egyértelműen hogy a babától, vagy a kajától van-e a kis pocak. Eddig még senki nem kérdezett rá. Munkahelyemen munkás gatyában még mindig semmi nem látszik, ott még csak azok tudják a babát akiknek elmondtam.
2017. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hét után volt egyértelműen terhes hasam. És az se volt nagy, tehát bővebb felsőben nem látszott. Most meg bármikor szülhetek, de olyan 7 hónaposnak nézek ki.
2017. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
alkattol,csipőtől és génektől függ. ,hányadik baba. 20-25.hétől van kismama has
2021. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!