Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a fenyegetett veteles?

Mit jelent a fenyegetett veteles?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ugyeleten mert volt enyhe barnazas es mikor meg akarna jonni kezdett gorcsolni a hasam. Megvizsgalt a dr. Ur. Annyit mondott h. Lat valami beverzest viszont az nm most tortent es ir fel sarga testet huvelykapszulaban egy het mulva pedig menjek sztk nodokihoz.Mi a velemenyetek mit jelent ez?Megmarad a baba? Vagy nm? Probalok nm stresszelni de elso baba amit nagyon szeretnenk ferjemmel.Jah es allandoan korog a gyomrom mit mikor ehes vagyok meg miutan ettem is.
2017. okt. 2. 07:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Te mirol beszelsz? En neked priviben? Osszetevesztesz valakivel. Hetek ota nem vagyok fenn. Azt sem tudom ki vagy!
2017. okt. 2. 08:31
 12/22 anonim ***** válasza:
64%

8-as úgy látom még nagyon reggel van neked😄

Nem a hüvelykapszulával van gondja hogy mi az és szednie kell-e...hanem hogy mit jelent a fenyegető vetélés😉

2017. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Koszi
2017. okt. 2. 08:33
 14/22 anonim ***** válasza:
A fenyegető vetélés az amikor valaki terhessége alatt elkez vérezni. Él még a babád de most sokkal jobban kell magadra figyelni. Én táppénzre mennék addig míg az orvos azt nem mondja már nem lehet baj ebből. Ha lehet ne emelj, ne tornáz és sokat pihenjél. Persze ugye a gyógyszert is használd. Nekem is volt hasonló gondom egészsges fiam született végül. Bízz magatokba.
2017. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolsonak is a valaszt. Ugy teszek. A baba fontosabb mindennel.
2017. okt. 2. 09:02
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!másfél hónapja enis bevéreztem, de elégg durván,azt hittem sokkot kapok a sok vér láttán, akkor voltam 11hetes. Azonnal kórház, ahol megvizsgált a doki azt mondta fenyegető vetélés bent kell maradjak,ha nem múlik a vérzés abortusz.. A baba egyebkent jól volt. Aztán két nap múlva vittek uh-ra,ahol persze kiderült,hogy egy jó nagy hematóma van a hátsó falon,ami ki is moshatja a babát,ezért szigorú fekvés amíg fel nem szívódik plusz duphaston magneB6. Azóta kímélem magam,és már valószínű,hogy felszívódott,mert már nem barnázok,egyebkent egy hónapig barnáztam. Azóta semmi baja a babucimnak,penteken megyünk genetikaira,ahol kiderül milyen neme lesz:) remelem rendben lesz ott is.

Vigyazz magadra magadra nagyon,ne emelj,sokat feküdj,ne stresszelj,mert az rosszabb. Minden rendben lesz:)

Üdv,19 hetes kismami.

2017. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Draga 19. Hetes kismami! Nagyon orulok, hogy minden rendben van nalad!!! Szivbol drukkolok a kesobbiekre is. Megprobalok nem a rosszra gondolni es nyugtatni magam, h. Minden okes lesz. A heten tappenzen leszek addig is kimelem babat a raszkodastol es a munkahelyi stresztol. Sokat iszom,remenykedem. Nagyon koszonom neked is, hogy leirtad az akkori problemad, biztatoan hatott ram. Minden szepet es jot kivanok NEKTEK 🙂
2017. okt. 2. 11:24
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam. Én is az első hetekben barnáztam. Nekem utrogestant írtak fel de nem kúp hanem kapszula. 12.-ig hétig szedtem. És segített ma már 22 hetes vagyok és itt virgonckodik a hasamba. Nekem is fenyegető vetelés volt írva a leletemre mikor ügyeletre mentem ezzel. Ne aggódj és ne stresszelj. Ilyen elő fordul
2017. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ma voltam nodikinal mert kellett kontrollra menjek. 17 ig meg betegallomany. Napi 5*1 magne b6 a 3*2 helyett meg a huvelytablettabol 2*1 az 1*2 helyett. 16 an kell ultrahangra menjek es 17 en kell visszamenjek hozza. Azt mondta addig nm tud mit mondani csak h. Fekves. Kicsit izgulok, hogy mi lesz.
2017. okt. 6. 12:15
 20/22 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vag kérdező? Amúgy hogy vagy? Csökkent a vérzésed?
2017. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!