Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a fenyegetett veteles?

Mit jelent a fenyegetett veteles?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ugyeleten mert volt enyhe barnazas es mikor meg akarna jonni kezdett gorcsolni a hasam. Megvizsgalt a dr. Ur. Annyit mondott h. Lat valami beverzest viszont az nm most tortent es ir fel sarga testet huvelykapszulaban egy het mulva pedig menjek sztk nodokihoz.Mi a velemenyetek mit jelent ez?Megmarad a baba? Vagy nm? Probalok nm stresszelni de elso baba amit nagyon szeretnenk ferjemmel.Jah es allandoan korog a gyomrom mit mikor ehes vagyok meg miutan ettem is.
2017. okt. 2. 07:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
6 het vegen tartok. Kezdem a 7. Hetet. Csokkent a verzes sot jobban mondva csak vasarnap es szerdan volt barnazasom. Azota szerencsere semmi.
2017. okt. 6. 15:54
 22/22 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon. Kerlek ha tudtok jo maganorvost ajanlani Budapesten akkor szoljatok. Eloszor is tolem kerdezte megvh. Huvelyi vagy hasi ultrahang. Hat mondom oda adtam a beutalot nekem senki nm mondott semmit. Tolem kerdeztek meg h. Hany hetes terhes vagyok mikor a nodoki rairta a beutalora h. Azt is irjak meg neki es leirta az utolso menzeszem elso napjat. Mondtam h. Volt barnas verzesem es hematomat talalt a doki ami miatt sargatest hormont kell szedjek. Erre a holgy kozli h. O nm lat hematomat. Majd mondja h. Minden rendben, szivhang is jol hallhato. Majd kerdi tolem, h. Sziv alaku a mehem. Hat mondom nm mondta eddig senki de ez rossz? Azt mondta h. Nm mert latott olyan babat aki annak ellenere megszuletett. Hat mondom ez nm valami biztato. Majd a leletre rairja h. 22 mm hematoma. Es ra irta meg h. uterus subseptus. Most akkor ez mit jelent? Mert h. Kozolte h. Kovetkezo.
2017. okt. 16. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!