Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők! Nálatok is volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nálatok is volt már olyan, hogy azt gondoltátok, hogy bejöttök egy fiúnak/férfinek, közben meg a fiú/férfi egyáltalán nem úgy gondolta? És csalódás lett a vége?

Figyelt kérdés
Volt szemezés, mosolygás, kedveskedés, egymás társaságában zavart pislogások stb. Mégis amikor léptél a férfi/fiú reakciója nem a várt reakció volt.. :( Ledöbbent, vagy azt mondta, hogy félreértettél valamit.. Szerintem inkább a nők hajlamosabbak több pasiról is azt gondolni, hogy bejön nekik közben pedig nem.. Miért van ez? Van aki rajtam kívül is félreérti a férfiak jelzéseit?

2013. febr. 2. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
volt már ilyenben részem.
2013. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Velem nem is egyszer fordult elő..
2013. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzunk egy valamit, nem minden férfi olyan, hogy mindenkit ágyba akar vinni akit csinosnak gondol!

Ennyit erről.


23/F

2013. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Kicsit erősen fogalmaztam, de a lényeg hogy nem mindenki akar feltétlenül kapcsolatot valakivel, ha csinosnak, meg kedvesnek gondolja, de tudom az emberek túlságosan keverik a barátságot, meg a szimpatizálást is minden mással..... és ez a férfiakra is legalább annyira igaz, tehát nem azért mondtam. Amit nem értek ha én semmit nem akarok egy nőtől olyan értelemben, attól még lóghatunk együtt akár több lánnyal is, nincs abban semmi, csak sajnos a többség olyan, hogy vagy barátnő, vagy barátnak/ismerősnek sem....
2013. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mindenesetre ezért érdemes megvárni, míg a férfi lép valamit..
2013. febr. 2. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát figyelj, a nők nagy részének a vérében van, hogy őt szedjék fel, de persze ez nem azt jelenti, hogy sok srác nem őrülne neki ha egy nő oda menne hozzá :) Azokról a férfiakról is meg van a véleményem akik csomó jelet adnak, mintha bejönne nekik valaki, aztán meg mégsem, sajnos vannak ilyenek is, míg másoknak lehet hogy tetszik egy csaj, és nem adnak semmi jelet...... amúgy meg én senkinek nem harapnám le a fejét, és szerintem a többség sem, főleg nem jeleket adva, és utána lekoppintani, habár számítanak a körülmények is, a helyszín, meg hogy láttad-e már az illetőt, és ha igen, hányszor, tehát van néhány tényező azért, amiből valamilyen szinten talán lehetne következtetni (ha nem is 100%-osan) hogy most simán szimpatizálni akar az illető, vagy komolyan gondolná, de ha annyira komolyan gondolná akkor azért mégis csak ő lépne szerintem, bár vannak a férfiak között nyuszik ez tény.
2013. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyennel inkább a nők szórakoznak, aztán jön a bunkó visszautasítás - akár ha egyáltalán udvariasan megszólítja az a kiszemelt ffi!
2013. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok az olyan topic, ma is olvastam többet, amiben meg azt boncolgatják, hogy a férfi arra vár, hogy a nő lépjen.

Tanulságos, amiket ide gyűjtöttetek.:)

2013. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. En is jartam mar igy felreertettem a jeleit. De en meg pluszban megkerestem azon a bizonyos kozossegi oldalon. Nem volt ra mas mod. Sajnos ottsem az jott vissza amire szamitottam. Sajnos ha nagyon megtetszik vki hajlamosak vagyunk teljesen beszukiteni a latokorunket. Ilyenkor tovabb kell lepni.
2013. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ha állandóan nézek egy fiút, honnan lehet, tudni, hogy csak azért néz, mert én nézem? vagy azért mert érdeklem.. :D
2013. szept. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!