Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lehet baj? Szerintete...

Ugye nem lehet baj? Szerintetek csak túl reagálhatom? Vagy nagyon aggodó típus vagyok?

Figyelt kérdés
4-5 hetes terhes lehetek kb a teszt pozi lett de még nem mentem dokihoz.20 éves vagyok az érettséi elött állok,pontosabban már csak a szóbelim van vissza júni 23-án.nagyon ideges típus vagyok főleg vizsgák elött,minden bajom van. nagyon félek hogy annyit idegeskedek hogy elvetélhetek vagy valami baj lehet.
2010. máj. 28. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A legfőbb dolog, hogy ne idegeskedj...Gondolom vártátok ezt a babát.Készülj az érettségire, tudom ilyenkor nehéz a figyelmet elterelni a csöppségről, de gondolj bele, hogyha sikerül az érettségid, utána csak vele tudsz foglalkozni, és törődni.Beszélgess hozzá, "tanuljatok együtt"!Nem lesz semmi gond, orvoshoz meg menj el még érettségi előtt, és hidd el sokkal felszabadultabb leszel.SZORÍTOK++++

37 hetes km

2010. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem még a vizsgák előtt menj el dokihoz, és kérlek nem idegeskedj. Én is idegeskedtem eleget, de hál' Istennek eddig úgy tűnik, hogy semmi baj. A vizsgák után meg úgysem lesz időd idegeskedni, mert mehetsz majd a vizsgálatokra.És ha ott is minden rendben van,akkor már nem fogsz idegeskedni.

Sok sikert. Boldog babavárást!

16+3 hetes kismama

2010. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat aranyosak vagytok:)
2010. máj. 28. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem lesz baj!:)

Terhességem alatt egy csomószor vizsgáztam: 5 egyetemi vizsga a 12-16. hét között, nyelvvizsga a 18. héten, OKJ-s vizsga a 38. héten. Az államvizsgát azért nem vállaltam, mert az kb. a szülés napján lett volna, és azért olyankor már tényleg jó vigyázni:) Napra pontosan időre szültem, semmi baja nem volt egyikünknek sem.

Ne aggódj, kapaszkodik!

2010. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugatató válaszat:) ügyes voltál akkor hogy ennyi mindent összehoztál a terhességed alatt.gratulálok a vizsgákhoz,és a babóhoz is:)
2010. máj. 28. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz!Az érettségivel,és a kis emberrel is minden rendben lesz!Sok sikert mindkettőhöz,és irány a doki!2 gyerekes anyuka
2010. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a terhesség vele járója, föleg az elsö 12 hétben. èn volt hogy annyira féltem az elején a vetéléstöl hogy rettegtem szó szerint. volt hogy 3 napig csak arra tudtam gondolni hogy mi lesz ha.... ezt a hormonok teszik, a 12-ik hét után elmúlik ez a nagyon rossz érzés, de az aggódás megmarad azért.
2010. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!