Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kimamik, Anyukák!...

Esztee1988 kérdése:

Kedves Kimamik, Anyukák! Szenvedtetek terhesség alatt gyomorfeszüléstől?

Figyelt kérdés
29. hetes kismama vagyok és eddig nem volt panaszom, de talán 2-3 napja ébredek úgy, illetve éjjel is érzem, hogy feszül a gyomrom. Olyan érzés, mint mikor tele van levegővel. Este nem eszem túl magam, hisz terhességi diabéteszem van, diétázom. Lehet már nyomja a gyomromat a méhem? Nem fájdalmas, de nem kellemes érzés, kemény is a teteje. Köszönöm előre is a válaszokat.

2017. okt. 6. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze. Ilyenkor már nyomja a gyomrot.

Nekem nincs gyomor feszülésem, csak hamar tele lesz a gyomrom.

2017. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan "kipukkadok" érzésem étkezés után előfordult már, csak ez most más érzés, mert fordulásnál is ott feszül éjjel, reggel meg kemény felül.
2017. okt. 6. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Rennitől jobb lett ez az érzés, sav csinálta. Én se arra gondoltam, mert amúgy gyomorégős vagyok, az más érzés, de ilyet is tud a sav! 1-2 napig szenvedtem a feszüléstől, míg kínombam bekaptam 1-2 Rennie-t és rögtön jobb lett!
2017. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor ez lesz este, kipróbálom, hátha hatékony lesz nekem is. :)
2017. okt. 6. 13:06
 5/5 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
En 12 hetes vagyok de ugyan ez a bajom azt hittem mar valami bajom van de akkor nem vagyok egyedul.en sem gondoltam volna hogy a sav csinalja.en sokszor mar rosszul vagyok tole.
2017. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!