Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dm terhesvitamin van olyan jó...

Dm terhesvitamin van olyan jó mint a Femibion?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Hogy van-e olyan jó, azt nem tudom, de én azt szedtem, és végig jó volt a vérképem. A védőnőnek is megmutatttam, azt mondta, hogy az összetétele alapján teljesen rendben van.
2017. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én se tudom az összehasonlítását de nekem femibiontól ment a hasam, DM-eset szedtem végig 2. trimesztertől és tökéletes lett a vérképem és egészséges a kisfiam.
2017. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, annál sokkal jobb! Femibionban nincs vas, kellett szednem Neo-ferro-Folgammát a 2. trimesztertől szülésig mindkét Femibionos terhességemnél. DM-essel viszont tök jó volt a vérképem a legutóbbi terhességemnél. Femibion akkor lehet jó, ha a szervezeted nem tudja jól feldolgozni a folsavat. Viszont a Jutavit terhesvitaminja is metafolint tartalmaz, a Femibionnál sokkal-sokkal olcsóbban és tele van ásványi anyagokkal. Ja, és a DM-es még úgy is olcsóbban jön ki, ha veszel mellé omega 3 kapszulát. Komolyan, 2 havi adag 900 Ft. És nem nehéz lenyelni, nem okozott hányingert, sem székrekedést és a picur is 3,4 kg-osan született, szóval még a babát sem fújta fel. :)
2017. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Nézd meg az összetevőket. Én nem a Femibionnal, de másik márkás, drága bogyóval összehasonlítottam, és egyetlen egy dolog volt, ami picit kevesebb a DM-esben. Itt is igaz, hogy a márkát fizettetik meg a nőkkel, nem a minőséget, semmivel sem rosszabb a DM-es.


Én is ezt szedem, 32. hétben vagyok, minden laborom tökéletes, a dokim mindig csak néz tágra nyílt szemekkel, hogy ő ilyen leleteket még az életben nem látott. :D

2017. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Hasonlítsd össze az összetevöket, szerintem az összes terhesvitaminban pofátlanul kevés vitamin és ásványi anyag van, én lenkei multivitamint szedtem inkább, nagyjából 20-szoros mennyiséget tartalmaz. A vasat, ami ki szokott ürülni terhesen, ne is nézd, mert magnéziummal szedve nem szívódik fel és magnézium minden terhesvitaminban van, azt külön vastablettával kell pótolni, amit másik napszakban vegyél be.
2017. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is úgy vélem hogy nagyon drága a Femibion, de kisfiammal azt szedtem és kicsit furdal a lelkiismeret hogy a kistesóval már "csak" a Dm-est. Tudom butaság. De szedem úgy is a Gal halolajat igy az nem baj hogy nincs benne. Most ahogy nezem az összetevőket kb ugyanaz vagy jobb a dm-es, igy akkor ezek szerint magamban kell rendbe tenni hogy emiatt nem adok kevesebbet a második babának sem.
2017. okt. 6. 11:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel "márkás" vitamint szedtem, másodikkal a DMeset. Ahogy előttem is írták, simán jó, sőt!

És igen, kicsit én is így voltam, h az elsővel a többezer forintosat, másodikkal (és most a harmadikkal) meg csak az olcsót....de ez butaság :)

Jó babavárást!

2017. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gravidát vettem először, de egy idő után minden este bevétel után 5 perccel kihánytam. Lecseréltem DM-esre a 10. hét környékén, végig azt szedtem, minden vérképem jó volt, a kisfiam egészséges. MOst tervezzük a 2. babát, most ezt vettem először.
2017. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. okt. 6. 12:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
DM-es szedek, teljesen jó, a NÉBIH csinált 1-2 éve vitamin tesztet, a kismama vitamin épp nem volt benne a dm-ből, de más dm-es vitaminokat bevizsgálatak és mind hozza azt, ami a dobozon van. Már csak azért mondom, mert találkoztam olyannal már, aki megmagyarázta, hogy biztos nincs is benne semmi, azért olyan olcsó...Pedig de, sőt még több is, mint némelyik 3-4 ezer forintosban..
2017. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!