Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom mi baj lehet?

Nagyon aggódom mi baj lehet?

Figyelt kérdés

26 hetes kismama vagyok általába alacsony a vérnyomásom viszont néha elkezd ingadozni felmegy 140re utánna 20 perc után meg 110 ill.alatta .

A vizelete védőnőnél negativ lett viszont a laboriba volt baci + h.op fehérje + kicsi vér , hétfőn kéne menjek dokihoz .A most mért vérnyomáom 98/64 viszont 2 orája mértem 140 et is


2017. okt. 7. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Ez toxémia, nekem is volt a terhességnél. Én emiatt szültem császárral. Próbálj stressz mentes maradni és pihizz. A kórházban nekem adtak gyógyszert is a vérnyomásra, de nekem komolyabb szinten állt ez fent. Szóval nem lesz semmi baj, az orvosok értik a dolgukat csak tarts be minden utasítást. Igyál sok folyadékot.
2017. okt. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig pont a héten mondta a védőnőm hogy ez még nem az .Akkor valoszinu korhazba fektetnek szerinted? Szerencsere tegnap este ota normalis 106/ ill. 110/ a vernyomasom .

Csak felek h mi lesz velunk mert még csak most toltom a 26.hetet es ha sos csaszar kell mi lenne a babàval ?!:( rettegek

2017. okt. 8. 07:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem lesz semmi baj! Ez jó érték és így nem hiszem, hogy befognak fektetni. Nyugodj meg! A babának árt az idegesség.
2017. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!