Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom, lehet baja a...

Nagyon aggódom, lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Első babámat várom , 16 hetes terhes vagyok . Sok ismerőstől és ismeretlentől is azt hallgatom már 2 hete hogy miért nem látszik a hasamon hogy babát várok és ez miatt már én is aggódom , nem is érzem még hogy mozogna , és nagyon félek hogy baj van de dokihoz csak jövőhét kedden megyek. Valamint a 12.heti Uh ra én 13 +2 naposan mentem viszont a leletem alapján 12+6 napnak mérte a babát ez már jelenthetett akkor is bajt , akkor volt 66,6 mm
2017. aug. 9. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik terhességem csak 6 hónap körül látszott. Egészséges fiam született. Emiatt ne aggódj.
2017. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél erősebb a hasznos, annál később látszik a terhesség. Ne aggódj. 😉
2017. aug. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hasizmod-at akartam írni, de megint javított a telefon....
2017. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességem 20 hét fölött sem nagyon látszott, az utolsó vérvételen 36 hetesen el tudtam volna vegyülni a 24 hetes cukorterhelésesek között. Most 24 hetes ikerterhes vagyok, most van TALÁN akkora hasam, mint egy átlagos, ugyanilyen idős egybabás terhesnek. Annyira, de annyira semmi jelentősége sincs.


Az UH-n meg néhány nap nem számít semmit.

2017. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én most vagyok 28 hetes terhes a 2 dik babàval.Most kezd hasam lenni.Pedig az uh szerint 2 héttel nagyobb a baba.Eddig senki nem vette Észre,h terhes vagyok.1 terhességem is 30 hét körül volt làtható.
2017. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhesség nekem is csak kb félidőtől látszott, én is türelmetlen voltam, engem is mindig kérsezgettek. De a baba ettől szépen fejlődik odabent, csak még nem olyan nagy, hogy kívülről látszon. Minden rendben van, ne izgulj! :)
2017. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a 3 nap eltérés semmi az Uh-n, lehet mérési hiba is, vagy egyszerűen 31 nap körüli ciklusaid voltak.

Én 23 hetes terhes vagyok, de ruhában semmi nem látszik, pedig vékony vagyok/voltam. Meztelenül, tapadós pólóban aki ismer, az már lát vmit, de vadidegen embernek, vagy aki nem látott régóta, eszébe sem jut, hogy babát várok.

Nincs semmi baj, ne aggódj!

2017. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 26 hetesen is úgy néztem ki,mint aki csak "beebédelt"Mozogni a 20.héten éreztem,de napokig fel sem fogtam,hogy az má a kislányom 😁
2017. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm .Gratulálok mindenkinek!Boldog babavárást:)
2017. aug. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!