Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 22 hónap van a két baba...

Ha 22 hónap van a két baba között könnyebb lesz a szülés?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mitől lenne?
2017. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más. Nekem első 10 óra alatt lement vízzel indulva, minden beavatkozás nélkül, utána sem volt gondom.

17 hónap múlva a másodikkal 3 nap vajjúdás után már oxit adtak, majd kirobbant a baba, repesztett kívül-belül, annyi vért vesztettem hogy majdnem adni kellett, hazaérés után sikítva vitt vissza a mentő, mert bennem maradt egy darab lepény (ami szüléskor egésznek látszott, tényleg, mert én is láttam), a megerőltetéstől viszont még bent lement belőle egy darab, és ez majdnem elvitt engem is, úgy dobtak sürgősségi kaparásra. Van ilyen is :/

Neked viszont könnyű második szülést kívánok, mert több ismerősömnek volt könnyebb a második rövid időn belül.

2017. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 25 hónap volt, bizonyos értelemben könnyebb volt, ugyanis sokkal gyorsabban ment, viszont sokkal jobban fájt mint az első. De ez lehet hogy akkor is így lett volna ha 10 év van köztük.
2017. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Van rá esély, mivel a szervezet még "jól emlékszik", a szövetek rugalmasabbak stb., de egyáltalán nem garantálható (bár ezt tapasztalják gyakrabban). Nekem is 22 hónap van a gyerekek között és szerencsére valóban gyorsabban és simábban született a 2., mint az 1., bár az első szülésem is viszonylag könnyű volt. Ismerek viszont olyat is, akinek a 2.-nál közbejött valami komplikáció, ami miatt elhúzódott a szülés.
2017. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mérföldekkel könnyebb volt. Az első 1 nap, a második 6 óra legelső gyenge fájástól számolva. 21 hónap a különbség. De szerintem mindegy, azt mondják a második általában könnyebb, mint az első, elvileg a különbségtől függetlenül.
2017. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egy picit több 2,5 év de jobb volt a masodik :) talán intenzivebb hisz ami elsőnek 16 óra volt az másodjára belesűrűsödött 3 orába ;)
2017. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!