Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok,...

17 hetes terhes vagyok, mostanában gyakran bekeményedik a hasam, főleg éjszaka és akkor csak háton fekve kényelmes aludni, de fájdalommal nem jár, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2007. nov. 25. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keményedések már egész korán kialakulhatnak, egy ismerősömnek kb 20 hetes terhesen jött elő, és pont a kiírás napján szült. Szedj MagneB6-ot, és feltétlen mondd el az orvosodnak,hátha valami másra is szüksége van a szervezetednek.
2007. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eljött ez az időszak is...nem tudsz aludni hason.Én még csak a 14héten járok,de én sem tudok hason aludni,mert érzem,h nyom a baba,meg kényelmetlen..Egy kis trükk bevált.Egyik térdedet húzd fel oldalt,amikor hason fekszel.Ilyenkor kicsit nagyobb hely marad az ágy és a pocid között,így még néhány hétig tudsz majd hason aludni,de ez sem tart ki a terhesség végéig.
2007. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A has keményedhet, nem kell megijedni. Magne B6 és pihenés napközben. Háton most feküdj, amíg lehet, később nem javasolják már, ahogy egyre nagyobb súlyú a méhed. Esetleg szerezz be szoptatós párnát, azzal jól alá lehet támasztani a növekvő pocakot.
2007. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!