Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota kismama vagyok elég...

Miota kismama vagyok elég sürün vannak rossz álmaim éjjel! Ez mitöl van? A hormon változástol? Sokszor azt álmodom hogy elhagy a férjem pedig hát ilyenre nem is gondolnék mert tudom hogy szeret!

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jaaa nalam is ilyen volt,raadasul meg mikor terhes voltam a ferjemmel 8 honapig kulon voltunk( nem akaratbol) hanem en kulfoldon voltam o meg otthon, es hat ne tudd meg hogy ebredtem fel mikor ezeket almodtam!
2008. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen. GYakran álmodtam a babáról. Szegényt hol a radiátoron altattam, hogy egy hűtőpultban felejtettem az egyik üzletben. Nem tudom, hogy hogy jutott ilyen az eszembe. És ami még meglepőbb, hogy nagyon rosszul éreztem magam ezektől az álmoktól egész nap, pedig így visszagondolva inkább viccesek, mint ijesztőek. Amúgy az egész felerősödött, ahogy a picikém mocorogni kezdett. Biztos a hormonokban van valami, és abban, hogy éjszaka is piszkálgatják az embert a babák, és tudat alatt folyton benned van, hogy hamarosan minden megváltozik, itt lesz a gyerek, lógni fog a hasad egy ideig, folyik a tej a melledből, esetleg nem tetszel majd a férjednek.De ez el fog múlni ne félj! Igyál langyos mézes tejet (ha szereted) alvás előtt, attól nyugodtabb lehet az éjszakád. És ne nézz felkavaró filmeket, ne olvass ilyen könyvet. Nekem az is jót tett, hogy a terhestorna-DVD-n lévő relaxációs gyakorlatot csináltam elalvás előtt többször is.
2008. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is voltak ilyenek. Sokszor a férjem ébresztett fel,mert zokogtam álmomban. Én rendszeresen a szüleimmel vesztem össze álmomban.
2008. okt. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a halott nagymamámmal álmodom mostanság.Talán azért mert akkor halt meg,amikor a kicsi babám megfogant.De vannak jó álmaim is-többnyire.Ilyenkor karomban tartom végre a babám.Nyugodj meg,és próbálj beszélgetni ezekről a férjeddel.Lehet,hogy elhanyagoltnak érzed magad??
2008. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is összevissza álmodok a 12. heti uh előtt pl azt hogy hiányzott a picur füle.Meg minden hülyeséget ezen kívül is.
2008. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!