Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka menstruációs jellegű...

Éjszaka menstruációs jellegű alhasi görcseim voltak. Normális ez vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok,és éjjel olyan görcsökre ébredtem, mint amilyenek a vérzés előtt szoktak lenni. Bevettem Magne B6-ot, és elmúlt. Ennek ellenére nagyon megijedtem, és a tanácsotokat szeretném kérni. Vér eddig még nem volt,csak a reggeli szokásos hányinger.
2010. máj. 29. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
SZIA! Ne izgulj hat hetesen ez teljesen normális söt még a késöbbiekben is sürün elöfordulhat. nö a méhed nyulnak a szalagok odabent alakul át minden. szedjed a magne b6 ot rendszeresen az sokat segit és amennyit csak tudsz pihenjél. én ugyanigy voltam az elején mindig megijedtem de meglátod semmi baj nem lesz! boldog babavárást kivánok és ne izgulj!!! 33 hetes km
2010. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordul, van hogy elég sokáig. Nekem kb. a negyedik hónapban múlt el, addig sokszor éreztem mensiszerű fájdalmat, csak egyre gyengébben.
2010. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El sem tudom mondani, mennyire köszönöm a megnyugtató válaszokat! Most már legalább ezt is tudom... :)
2010. máj. 29. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!