Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetesen megyek genetikai...

19hetesen megyek genetikai uhra? Látható lesz a baba neme?

Figyelt kérdés

19+1 hetesen megyünk,jó lenne tudni miket néznek ilyenkor es láthato e a neme

Eddig se 12 sem 16hetesen nem látta az orvos.

Valahol azt olvastam h 20hetes genetikai uh kötelességük megállapítani. Van ebben igazság?

Amugy azt mérik amiket szoktak vagy megnézik jobban a babát?


2017. okt. 12. 18:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%
Vagy az agyát hogy vizsgálja, amikor körbeveszi a koponya"csont"?
2017. okt. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 VeDi84 ***** válasza:
51%

Az Istenhegyi Géndiagnosztika honlapján olvadhattad, hogy kötelező megállapítani a nemét. Én legalábbis ott láttam.

Mi 18+1 voltunk az említett intézetben, addig nem tudtuk a nemét. Érdekes módon végig keresztbe volt a lába, viszont alulnézet során mondania sem kellett az orvosnak, hogy mit látunk. 😊 Határozottan kisfiút láthattunk a képernyőn.

Boldog babavárást!

22 hkm

2017. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 10-es! De, olyan pózban volt, hogy nem látszott. Biztos lehetett volna ügyeskedni, hogy meg lehessen nézni, meg tippelgetni, de a kórházi uh-n a doki nem fog ezzel szórakozni, elhiheted, mivel nem a baba egészségét befolyásoló tényező.
2017. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

De, igen, ugyanis ilyenkor már bőven felismerhető UH-val az urogenitális rendszer fejlődési rendellenessége. Mint egy másik hozzászóló is írta, nem azért nézik a baba nemét, hogy örüljön anyuka meg apuka, hogy ezentúl tudja, hogy kék vagy rózsaszín tipegőt vegyen.

Pl. Szegeden a klinikán, TB-alapon nézik mindenkinél, hogy rendben van-e az urogenitális rendszere a babának.

2017. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

A lábakban csont van , azon az uh nem tud átmenni,ennyi erővel a baba láthatatlan lenne az uhn ha a testén es csontjain átvilágitana az ultrahang!!:D


Pl a szemeremcsontomnal volt a baba , azon nem megy at az uh ugye , azert van 12.hetig huvelyi uh..

2017. okt. 16. 15:59
 16/23 A kérdező kommentje:

Nagyon probalgatta a doki nezni nekem legutobb de a comcsont is epphogy ellett kapva h lemérje.

Hiaba forgatta ossze vissza az uh fejet ,ha csontom takarta a baha elfelét.:(

2017. okt. 16. 16:00
 17/23 A kérdező kommentje:
Na majd 24.én kiderül😍
2017. okt. 16. 16:41
 18/23 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, de ezt nm igazán tudom értelmezni:

"A lábakban csont van , azon az uh nem tud átmenni,ennyi erővel a baba láthatatlan lenne az uhn ha a testén es csontjain átvilágitana az ultrahang!!:D"


Csont lesz a lábában, igen, de a 16. héten nincs elcsontosodva a magzat csontja, mert még porcszövet.


Szeméremcsontod mögé pedig elég egyszerűen be lehet kukkantani. Vagy akkor nem mérte le a combcsontját sem? Vagy a koponya, agyak, agykamrák paramétereit? Attól függően, hogy fej- vagy farvégű volt...

2017. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Irtam h epphogy letudta mérni a comcsontját...:)

De gondolom te orvos lehetsz h tudod hogyan lehet bekukkantani a szemeremcsont mogé úgy h a gyerek konkrétan alig látszik de a doki hüvelyivel nem akart matatni. De akk add meg a cimed megyek es nezzuk meg :D okoska...

2017. okt. 16. 18:38
 20/23 anonim ***** válasza:
41%

F...nak teszel fel kérdést, ha mindent jobban tudsz mindenkinél? :D

Kedves Hiszti Kriszti..ja, nem, bocs, Lillu. :D

2017. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!