Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhes vitamint ajánlot...

Milyen terhes vitamint ajánlotok? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a Hipp Natal jött be egyedül. Minden más kijött :(
2017. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem az Elevit plusz volt jó. De nem próbáltam mást.

Hallottam, hogy sokaknak hányingert okoz egyik másik vitamin (Gravida, Elevit, bármelyik), ezért szerintem ha választasz egyet, vegyél kisebb kiszerelést. Ha neked is ilyet okoz, akkor nem ér nagyobb költség kár :)

2017. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a Femibion. Gravidától hánytam, ezután váltottam a Femibionra. Mást nem próbáltam.
2017. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Harmadik terhességben szedek Gravidát, nekem nem okozott soha panaszt.
2017. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
DM saját márkájú kismamavitamint szedem.
2017. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jutavit és Hipp natal bejött, a Gravidától 2 terhesség alatt, de teherbe esés előtt is hánytam.
2017. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szintén DM sajátmárkás. Az elsőnél Femibiont szedtem, a másodiknál a huszad annyiba kerülő DM-est és jobbak lettek a laborjaim, a maradékot meg a gyerekekre költöttem.
2017. okt. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dm saját márkás. Igaz a második trimeszter vége óta vasat kell pluszba szednem mivel vérszegény vagyok. Mondjuk az lennék mindegyik vitaminnal, mivel mióta terhes vagyok kb. semmit se tudok megenni, amiben sok és jól felszívódó vas van, viszont egy csomó olyat eszek, ami gátolja a felszívódását. Na meg több terhes vitaminban egyáltalán semmi vas nincs, szóval azzal még szarabb lett volna gondolom, mivel a DM-esben meg van, csak nekem nem elég.
2017. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) A DM-es vitaminnak van külön neve?
2017. okt. 16. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Das Gesunde Plus A-Z Mama

[link]

így néz ki

2017. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!