Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheseg kozben menstruacio...

F34rtS44 kérdése:

Terheseg kozben menstruacio lehetseges?

Figyelt kérdés
Szept 26 csinaltam tesztet es pozitiv lett, sott oktoberben is csinaltam teszetett.de vegul megjott .nem faj a hasam csak halvany roszaszines a menszesz .de egszer van ut meg nincs!
2017. okt. 17. 17:27
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy ez segít-e, mert bármi megtörténhet.

Nekem a pozitív teszt után kb egy hét múlva elkezdődött a barnázgatásom. Azóta túl vagyok rengeteg barnázás és ijesztően sok vérzésen (görcsmentesen). Olyan 18 hét körül kezdett elállni és jól vagyunk egy ideje.

Nem kaptam rá semmit. Csak türelmesnek kellett lennem, nyugodtnak, és persze az ágynyugalom, semmi cipekedés.

Az összes orvos úgy volt vele, ha el akar menni elmegy, de ha erős marad. ...hát ez épp nem vigasztalt. Egyébként abnormális méhem van. (“két méhem”)


Kitartást, higgy a kisbabádban!

2017. okt. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia

Koszonom szepen .igen nekem is agynyugalom szigoruan .azt is teszem de nekem is azt mondta vagy el megy vagy meg marad .de a legroszzabb benne hogy ultrahangon semmit se latott meg egy pici pontot sem .na ekkor pedig ki folyt a szemembol egy konycsepp es nem tudtam meg beszelni sem mert egy gorcs volt a torkomba ..

Nagyon rosz erzes ez.

De viszont most pihenek es imatkozok egesznap .hogy jovoheten legyen egy jo hir !!. Koszonom a biztatast rendes vagy . :)

2017. okt. 20. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!