Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rejtett vajúdás egyenlő...

Rejtett vajúdás egyenlő gyorsabb könnyebb szülés?

Figyelt kérdés
Valóban ez a tapasztalat?
2017. okt. 17. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen függ össze. Szerintem gyorsabban lehet eljutni az aktív vajúdás szakaszába de biztosan nem mindenkinél. Második babámnál 2 ujjnyira kinyíltam, az első fájásoktól nagyon max 1 óra volt, mire 5 perceseim lettek. Az első babámmal szűk 1 ujjnyi volt, kb 12 órán keresztül voltak rendszertelen fájásaim.
2017. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez volt. Első baba, rendszertelen fajasoktol 3,5 óra volt összesen. Abból igazan kemeny az utolsó óra. De nem hiszem, hogy ez mindenkinek ilyen. Azért inkabb szultem vna plusz fel napot, mint az az utolsó 10-12 het amit fekve töltöttem, mert kinyílt a méhszáj, elrovidult a mehnyak.
2017. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leírom nekem hogy volt.Hajnal fél háromkor ébredtem az első fájásokra.Mivel elég erősek voltak negyed négykor elindultunk a kórhàzba.Fél nrgy után megvizsgáltak 9 cm-re nyitott méhszáj,4 órakor kibújt a kisfiam.
2017. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fájások nélkül 3 ujjnyira kinyíltam. Burkot repesztett a doki, onnan 3 óra múlva megvolt a baba. Én egész jól bírtam a fájásokat. De végül a tolófájások sem voltak megfelelőek, oxival sem, így be kellett vetni a vákuumot.
2017. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nos a kérdés kiírása óta történt ez-az 😆

Éjjel fél3kor fájásra ébredtem,fél9kor már kezemben volt a kislányom.

Ez alapján én azt mondom,rejtett vajúdás egyenlő gyorsabb szülés 😆

(Nem,a könnyebb jelzőt nem lefelejtettem...az a része nem feltétlenül igaz 😀)

2017. okt. 18. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) #4
2017. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. okt. 19. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!