Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki pár napon belül...

Volt aki pár napon belül megszült és az alábbi volt a jele? (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnapra vagyok kiírva, elég nagy babával ezért bízom benne magától ki s szeretne majd bújni :)


Lényeg, hogy két héttel ez előtt még hulla voltam sokat aludtam de csak nappal, mert éjjel nem ment.


Az utóbbi két hétben viszont gyerekszobát csináltunk, rengeteget pakoltam, takarítottam tele lettem energiával, éjjel mégsem tudtam aludni a már nagy pocakomtól meg a türelmetlenségtől.


Szóval jó ideje rosszul alszok.


Erre ma éjjel egyszer keltem fel pisilni, és úgy aludtam mint akit fejbe vágtak...még a párom hangos ébresztőjére se keltem fel... Nem is emlékszem mikor aludtam ennyit utoljára mióta terhes vagyok O.o


Szóval csak érdekel volt e valaki akinek ez már a árható szülést jelezte és tényleg pár napon belül meg is szült. Sajnos semmi jele nálam annak, hogy a kicsi fiam világra akarna jönni... főleg nem időre :S


Tudom jön amikor jön, de szerintem sokan tudják, főleg első babásként, hogy a végén már minden percben azon kattogunk, hogy na mikor történik valami váratlan.


Kicsit úgy érzem minél tovább várat a pici annál jobban félek.. múlthéten még szuperhősként álltam volna a szülés elé, de most már inkább úgy érzem elmenekülnék :D


Mindenkinek szép napot, magamnak meg több türelmet ^^



2017. júl. 28. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is aktívabb voltam, de amúgy ezt nehéz lenne megmondani mi számít tünetnek.. :)

Nekem sem tűnt úgy, hogy ki akarna bújni. Jóslóim se voltak. Aztán egyszer csak (pont a kiírt napja előtti éjjelen) elkezdődtek a fájások lefekvés idő közben.

Én ezzel akarlak nyugtatni, hogy amiket én hallottam, olvastam, a legtöbb eset azt mutatja, hogy este indul meg :D Napközben légy nyugodt! :)

(Mondom én, aki úgy indult el utolsó héten a boltba, hogy suttogtam a babámnak, hogy várja még meg mire hazaérek.) :D

2017. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Első szülésem előtt pont, hogy rosszul aludtam.

A másodiknál hetekig-hónapokig rosszul aludtam én is, az utolsó 2 hétben igaz ritkán de voltak nagyon jó éjjelek. Még mondtam is a férjemnek, hogy gyanúsan jól aludtam, ma se szülök. Végül a szülés előtti éjjel semmiben se tért el a többitől, nem volt se gyanúsan jó, se gyanúsan rossz.

2017. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :D Hát igen... már mindent jelnek értelmezek xD


Az éjszakában én is bízom, régóta úgy vélem, hogy éjjel indul majd meg, mert a jóslóim is éjjel jelentkeztek, bár ez is csak 3 nap volt... Most is fáj a hasam mintha megjött volna a havim, de ez is ilyen folyamatos fájdalom nem pedig mérhetően szakaszos...


No mindegy... egyszer csak kijön :D Már nagyon izgulok :)

2017. júl. 28. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Könnyű szülést és további egészséget kívánok :)
2017. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!