Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdett fájni a hátam,...

Elkezdett fájni a hátam, lehet ez elő jel hogy szülni fogok? Mensi szerű görcsök egyenlőre nincsenek.

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez így bármi lehet. Nekem derék fájdalmam 1 héttel szülés előtt kezdődött.
2017. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A terhesség miatti tartásváltozás eleve úgy megviseli a hátat, derekat, hogy az a csoda, ha valakinek nem fáj, vagy csak a végén...
2017. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős terhes vagy?

Nekem a 25. héttől rendszeresen fáj, jó neked, hogy csak most.

2017. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
38+4hkm vagyok,már várom nagyon a babát.
2017. szept. 14. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Babát en is varom, de nekem is mar eleg régóta faj ahhoz, hogy mar eszre se vegyem.. 39.5vagyok. :) orulj, h eddig nem fajt. :(
2017. szept. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a végén már minden fájt mégis 40+6ra indítottak. Semmit nem jelent sajnos :S Nekem még a nyákdugó is elment 39. héten mégse szültem időre .... A végén már csak várjuk a jeleket türelmetlenül :S


Amúgy az a kósza hír mostanság ami megfigyelhető, hogy vagy 35-38. hét között szülnek, vagy 40. hét felett... amelyik baba nem akar kijönni 38. hétig az tovább is marad XD Legalábbis egész nyáron ez ment... Kitartás!

2017. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:) milyen "csodás" hír ez 6-os

5-os vagyok..

2017. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mondod? XD Én se akartam túlhordani, de hát így alakult... 35. héttől csak vártam és vártam... :D Minden jelnél reménykedtem :D Aztán a fiam így se akart kijönni, szerintem most is bent lenne, ha tehette volna XD Sajnos császár is lett a vége, annyira nem akart kijönni :( De már 6 hetes nagyfiú :)
2017. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!