Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek Szinetar Doriek...

Szerintetek Szinetar Doriek tenyleg csak szules utan tudtak meg, hogy beteg a kisbabájuk?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy nem akartak elmondani addig? Van ilyen, hogy egesz terhesseg alatt nem derul ki egy ilyen betegseg? Pedig biztosan nagyon jo orvosai voltak.
2017. okt. 18. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Én kizártnak tartom, hogy nem tudták.
2017. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem tök mindegy ? Már az is a nőt minősíti, hogy ahány gyereke van, annyi apától vannak. Gusztustalan.
2017. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

9-és válaszoló! Mi pl. Bőven ki tudtuk volna fizetni a 4d ultrahangot mégsem csináltattunk. Nem azért, mert nem érdekelt a terhesség, hanem azért mert a megszokottnál így is jóval több ultrahang vizsgálaton kellett részt vennünk és úgy tűnt a babankat zavarja, nem szereti, ezért úgy döntöttünk, hogy a saját szórakozásunk miatt öt nem tesszük ki egy plusz ultrahang vizsgalatnak.


Szóval nem mindenki megy 4d ultrahangra sem, hiába fontos neki a terhesség.

2017. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem követem a bulvárt, de róluk pont olvastam.

A dolog nyitja ott van, hogy ők kifejezetten nem kérték rutin genetikai vizsgálatokat, egyszerűen nem voltak rá kíváncsiak, mert úgyis megtartották volna.

Emiatt nem derült csak ki, mert ők szándékosan elkerülték az adott kivizsgálást.


Normális esetben természetesen kiderül a terhesség alatt, és dönthetsz is róla, megtartod-e.

2017. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!