Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pattanásaim lettek, egy hónap...

Pattanásaim lettek, egy hónap múlva esküvő! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

7 hetes vagyok most.Egy hónap múlva lesz az esküvőnk,de ezektől a hormonoktól piros duzzadt pattanásaim lettek.

Mit tehetnék ellenük ? Az arcradír,tonik nem segít,külön arcmtisztító készüléket is vettem már,de csak jönnek és jönnek!


2017. okt. 19. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Kozmetikus, ha ő nem tud segíteni akkor bőrgyógyászat.
2017. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Nekem az acneroxid krém eltűntette őket!
2017. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Igazából, a hormonális okok miatt keletkezett patik ellen a jó isten sem tud segíteni, persze ki lehet mindent próbálni, de sajnos terhesen ezek min mind csak pénzkidobásra vezetnek :S


Ha szerencséd van átbillensz az esküvőre... úgy értve, hogy pl nálam két hetente jöttek ki a patik , általában 3 nap alatt elmúltak. De mindig jöttek mentek... brutál mennyiséggel :S


Hormonokon meg nem lehet segíteni, mivel terhes vagy és ilyenkor nem lehet beleszólni, nyilván ez érthető.


Azért drukkolok, hogy helyrejöjj esküvőre, de készülj azért fel rá, hogy nem tuti, hogy elmúlnak.

2017. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Én terhesen kezdtem el használni a Manna szappanokat, mert nekem is tiszta gyulladt pattanásos lett az arcom. Csak ezek a szappanok segítettek. Nagyon szépen lenyugtatta a bőröm, igaz kellett hozzá kb 1,5-2 hét.

Én konkrétan az ében arctisztító szappant és a teafás szappant használtam, utána pedig argán szépségolajjal kentem be az arcom.

Kell utána arckrém, vagy olaj, mert a szappan önmagában nagyon szárította a bőröm. Az argán olajtól nem lett zsíros hatású, beszívta a bőröm és egész nap hidratált volt. A hajra is rá lehet kenni.

2017. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Eucerinnek jó a zsíros bőrre való éjszakai krémje de amint jön az ovu, reggelre a krém ellenére tele van pattanással az arcom.. szóval ez is hormonális alapon. Menj el bőrgyógyászhoz, hátha kapsz valamit amit terhesen lehet és nem csak egy egyszerű krém.
2017. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Himalaya herbals barackmagos arcmosóját használom, teafaolajat teszek csak a pattikra.

Ezzel elértem, hogy csak kevés patti jön ki, de valamennyi így is van.

2017. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Kozmetikus?

Abban is segít, hogy szebb legyen a bőröd, és az esküvő napján szépen el tudja fedni sminkkel.

2017. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, engem előző terhességemnél elöntöttek a ragyák, legdurvább a hátamon volt fent a vállamnál, és hónapokkal szül3s után múltak csak el. Most 6 hetesen már megjelent jópár az arcomon megint. Anno semmi sem segitett, minimálosan a teafaolajos házi szappan amit barátnőm csinàlt. Ha szerencsed van enyhülni fog de mindenképp készülj egy jó sminkessel aki el tudja tüntetni valami profi alapozó cuccal.
2017. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én duacot és skinorent kaptam, nagyon klasszul levitte őket pár nap alatt.


Mellé túlvagyok az első szalicilsavas hámlasztáson, egy hét alatt rengeteget javult az arcom.


Nem tudom, hogy terhesen lehet e őket használni, gyorsan hívj fel egy bőrgyógyászt, mert a drogériás kenceficék nem használnak, csak a pénzt viszik.

2017. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja és ezek receptre kapható olcsóbb kencék, a hámlasztás viszont elég drága, de az első héten hámlasztás nélkül is majdnem csodásan tiszta lett a bőröm, szóval szerintem neked elég lehet ez a 2 krém. Meg egy 400 ftos kevertetett hidratálót is írt fel a bőrgyógyász, sosem használtam ilyen klassz hidratálót, beleértve a l'occitaneos meg eucerines/vichys/uriages dolgokat.


Nagy kiszerelés, olcsón, receptre.


Ne szórakozz kozmetikussal.

2017. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!