Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippeket varok :D Szerintetek...

Tippeket varok :D Szerintetek hany hetes vagyok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 15:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Utolso... ez terhessegi puffadas.-.-
2017. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%
Puffadás vagy nem, de terhes és meglátszik :) :) Ha nem első baba akkor 14. hét körül tippeltem volna. Ha első akkor 19 körül :)
2017. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
48%

21.

Tudom, most okosat akartál beszólni, csak nem sikerült... Terhessègi puffadás... Tippeld már meg, mi okozza??? 😀

2017. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, ez kicsit off, de áruljátok már el, hogy az ilyen tippelős kérdéseknek mi értelme van? :D
2017. okt. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Jajj 😂😂

Koszonom a valaszokat es azoknak akik a jo kivansagokat irtak.Nem fogom foldhoz verni magam hogy na nekem most latszodjon a hasam,en is tisztaba vagyok vele hogy nem nem a baba miatt ekkora.165 cm vagyok es 48 kg,azert tunik igy nagynak.Csak egy artatlan kerdes volt,hogy igy ismeretlenul feltunik-e.De koszonom a normalis valaszokat.Nem vagyok az a tipus hogy,de igenis terhes pocak es mindenki lassa 😅

2017. okt. 22. 06:39
 26/32 A kérdező kommentje:
Elso baba,es a csaladban mindenkinek hamar latszodott a pocija :) noveremnek 10 hetesen kezdett latszodni a "puffadas" es azt a baba valtotta fel..
2017. okt. 22. 06:44
 27/32 anonim ***** válasza:
Kerdezo.. nem azert tunik nagynak. Hanem mert a hasfalad gyenge. Sok olyan nonek is latszik mar ilyenkor , aki molettebb van vagy egy kis feleslege mert mondjuk gyenge a hasfala. Én 150cm vagyok es 47 kg ,19hetes terhes és kb ilyen hasam van mint neked most.
2017. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Ertem.. :)
2017. okt. 22. 09:54
 29/32 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos ezen az oldalon csak a rosszindulat árad.. Már bagyon gondolkozom hogy egyáltalán felnézzek-e még. Borzalom csak ami itt megy. De hát ilyenek a magyarok... Ezek jót nem tudnak a másiknak mondani vagy a másikkal együtt örülni. Csak a rosszat tudják még kívánni is és a rosszba próbálják belehajszolni egymást. Túl sok ez a sok megkeseredés és irigység. Tisztelet a kivételnek.. Most jöhet a lepontozás :) Nem véletlen áll a %-om ennyin :D De inkább leszek őszinte és jószívű és segítőkész mint egy mogorva undok rosszindulatú személy.. Na gyerünk támadás! :D Pont ezek fognak most nekem ugrani!!! :D
2017. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hasonloan velekedem en is kedves utolso..de sajnos ez van,minden kerdesnel lekell hordani egymast a fekete foldig,pedig csak egy artatlan kerdes volt hogy ismeretlenul ki hany hetesnek mondana..
2017. okt. 22. 12:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!