Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik név tetszik jobban?...

Melyik név tetszik jobban? Roberta vagy Bianka- melyiket adnátok inkább ha lányotok születne? Ha egyiket sem, akkor várok tippeket!

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 08:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Kettő közül Bianka.A lányom Amina,én Médea vagyok.
2011. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Két lányom van, nekem egyik név sem tetszik ezek közül.

Eszter - Éva, Krisztina - Ilona a ez tetszik, ez lett a nevük.

2011. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%

Roberta tetszik

Biankából rengeteg van már,meg ezt a nevet leginkább a tehetős cigányok szokták adni,már bocsánat,ha ezzel megsértek valakit.

2011. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Roberta sosem tetszett. A Bianka igen és az Emese, Aliz is. Nekem is lányom lesz, de nem tudjuk még mi lesz a neve. Valami szép magyar kellene.
2011. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
A Bianka szép!!!Az én kislányom is az,pedig nem vagyunk sem cigányok,sem tehetősek!:)
2011. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Bianka, mivel a pocaklakónak is ez lesz a neve, ha lány.

Errefelé nem túl gyakori, és nem vagyunk cigányok sem és gazdagok sem.

2011. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is a Bianka mellet szavazok, azt olyan szépen és aranyosan lehet becézni. Nálam ez is szempont.
2011. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Bianka. Nekem volt általánosban egy Roberta nevű osztálytársam, mindig csúfolták a fiú, hogy "Róbert"-ka!!!

Ezt nem kívánnám senkinek...

2011. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A Roberta nagyon csúnya, most született egy az utcánkban, el se hittem, hogy ezt a nevet adták neki.

A Bianka jobb.

Bár nekem jobban tetszenek a szép csengésű hagyományosabb nevek, Krisztina, Emese, Enikő, Borbála...

2011. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a Roberta nem tetszik. A Bianka viszont nagyon szép szerintem. Akiket én ismerek Biankákat, mind okos, művelt és kedves lányok, és egyikőjük sem cigány...

Az én kedvenc neveim amúgy: Fanni, Dominika, Lotti, Léna, Gemma, Boglárka, Zsófia.

2011. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!