Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vizsgálatkor bement...

Első vizsgálatkor bement veletek a párotok-férjetek?

Figyelt kérdés

Nekünk most lesz a héten az első vizsgálat.

Férjem nagyon be szeretne jönni!

A Mátyásföld klinikára megyünk..

Meséljetek..


2017. okt. 23. 09:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Hüvelyire kevés doki enged be kísérőt. Magándokik általában igen
2017. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem, és nem is kellene, mert a hüvelyi vizsgálat nem éppen az, amit egy átlag férfi látni akar. Max az ultrahangra érdemes, bár az eső vizsgalatnal hüvelyi ultrahangra epvan és az se kimondottan nagy élvezet látni
2017. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudja mit látna..elmondtam neki!

De nem érdekli! Mindenben részt akar venni !

Azt mondja : " Ő az én babám is,szeretném hallani én is ,és látni,nem csak képen!"

Ebből a szempontból más tipusú férfi.

2017. okt. 23. 09:33
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen,bejött az első uh-ra IS mind a 3 gyereknél.
2017. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) A férjem a képernyőt figyelte nem odalent nézegetett..És nagyon boldog volt, hogy látta dobogni a baba pici szívét.
2017. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Ezt soha nem értettem. Miért probléma egy férfinek egy hüvelyi ultrahang? Vagy miért gondoljak ezt a nok?
2017. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
1es vagyok. Az en parom is ilyen, meg nem is latott abbol semmit h a huvelyi uh bennem van mert a fejem mogott allt ,de van ahol forditva volt az ágy de akkornmar hasi uh volt. Azt mondta nem zavarná. De csak 1 helyen engedték be hüvelyire.
2017. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Első gyereknél jött, hasi uh volt, semmi gond nem volt.

Második gyerekek meddőségi centrumban sikerültek. Ott hüvelyi uh-t csinál a doki. Egy fal mögött van a vizsgálat. Ahogy nézte, kiderült, hogy hármas ikrek. Kikiabálta férjemnek, hogy jöjjön, nézze meg ő is, hogy elhiggye. 10. hétig jártunk hetente. Minden alkalommal megnézhette ő is. Sem őt, sem engem nem zavart, hogy hüvelyi uh-nál lat. De volt olyan hüvelyi vizsgálat első terhességemnél, amikor a doki mellett állt és beszelgettek, míg az orvos a méhszájam ellenőrizte. Első szülésnél premier plánban nézett mindent. Ahhoz képest egy hüvelyi uh aranyos esti mese.

De nálunk nincsenek tabuk. De mindenki más, néktek kell tudni, hogy a férjedet mi zavar.

2017. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkája engedte, ott volt az összes vizsgálaton, ha kellett cserélt.
2017. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Én külföldön élek, itt teljesen elfogadott, hogy az apa minden vizsgálaton ott van. Velem ott volt az első uh-n 9hetesen és fantasztikus volt, hogy együtt láthattuk először a picit (első baba).
2017. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!